Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Picit rosszul esett. Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picit rosszul esett. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Tegnap nálam aludt a barátom, hajnalban ért ide mert dolgozott... Nem tudott most aludni tőlem, mert beteg vagyok picit, köhécseltem este stb. Kora reggel el kellett mennie, mert dolga volt.. Aztán ment dolgozni ugy hogy ma nem is találkoztunk. Kérdeztem tőle, hogy ma nálam alszik e, szerettem volna egy kis meglepit neki( nem mondtam neki), a válasza az volt, hogy ma nem alszik velem, ne haragudjak de kiszeretné aludni magát... Nekem ez rosszul esett, mert én ugyanugy elviselek néha neki pár dolgot... Mit gondoltok erről? Nm akadtam ki halálosan, mielőtt vi kiforgatná a szavaimat csak picit rosszul esett, hogy már köhögök kettőt éjszaka, és akkor már jön a hiszti hogy nm tudja magát kialudni, és nem is akar velem aludni másnap...
2014. júl. 31. 00:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én nem venném zokon.
2014. júl. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami olyan üzleti tárgyalásom lenne aznap, hogy kb. az egész életem azon múlna, akkor semmi szín alatt.


Amúgy meg miért nem mondtad neki, hogy "de én nagyon szeretném, hogy itt aludj, stb..." hát nincs szád? Magadban örlődsz, aztán előbb-utóbb az összes ilyet, meg még milliárdnyi mást majd rázúdítod egyszer, mikor meg épp olyanod lesz...


És még ezernyi mindenen is múlhat, hogy most miért igen, vagy miért nem, vagy mi van...

2014. júl. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszti ez, megértem a barátodat, fáradt, melózott had aludjon már egyet normálisan, ne önzőzz. alszik veled másnap.
2014. júl. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%
Tartsd már tiszteletben, hagyd már élni és legyen már ennél fontosabb dolgod te buta tök
2014. júl. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon önző vagy hallod-e
2014. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
Hajnalban érkezett... kora reggel ment, gyakorlatilag semmit nem aludt, még jó,hogy ki akarja magát aludni. Ez nem tőle hiszti hanem tőled.
2014. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szóval én azt mondom, hogy amelyik nő nem tudja kifejezni magát, hogy mit akar, az ne csodálkozzon azon, hogyha nem kapja meg. Pláne ne legyen megsértődve, ha a másik épp nem gondolatolvasó, ő meg épp titokban meglepivel készült...
2014. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Na meg persze azt sem tudjuk, hogy ő épp a munkahelyétől lakik-e 5 percre, te meg 1 órányira hozzá, mikor alig tud 1-2 órát aludni... meg ilyenek...
2014. júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%
Hogy lehetsz ilyen? Miért csak magadra tudsz gondolni? Szégyen vagy
2014. júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Utolsó. Félreértettél én szerintem mert kifejeztem magam egyszerűen magyarul még pedig ugy hogy feltettem egy kérdést. Nálam alszol???? És a válasz nemes egyszerűséggel az volt hogy, nem mert fáradt. Ki beszélt itt arrol, hogy nem mondom meg h mit szeretnék stb?? Nem értem....
2014. júl. 31. 00:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!