Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mér nem olyan a kapcsolatunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mér nem olyan a kapcsolatunk, mint volt. De van egy irtó kedves, helyes, aranyos pasi. Milegyen?

Figyelt kérdés
Barátom 12 évvel idősebb tőlem, 9 hónapja vagyunk együtt, mindig veszekszünk, én hazudok, ő hazudik, nem bízik bennem..az anyja is utál engem.. Viszont szülinapomkor megismertem a fent emlitett emberkét beszélgetünk nagyon aranyos bejövünk egymásnaknagyon..,barátommal pár napja majdnem szakítottunk féltékenysége miatt.. Én se vagyok minta barátnő, de háromszor hagyott ott, megbeszéltük, hogy változunk, de nem megy több a hazugság . Mit tejnétek a helyemben?
2014. júl. 31. 03:17
 1/9 anonim ***** válasza:
a hentes mér,te parasztpi-csa.
2014. júl. 31. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szád lapos...
2014. júl. 31. 04:21
 3/9 A kérdező kommentje:
24ora ebrenlet utan a mar-t elirtam uristen mi leszmost ???
2014. júl. 31. 04:22
 4/9 anonim ***** válasza:
most az lesz,hogy abbahagyod a feleselést,abbahagyod a ku-rválodást,bocsánatot kérsz a barátodtól mindenért,és mostantól ágyba viszed neki a reggelit.
2014. júl. 31. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valóban bocsánatot kell kérned, hogy hazudtál neki. Azért is , mert megnéztél magadnak egy másik srácot. Szakíts vele, mert ha így folytatod hamarosan megcsalod és arról is hazudsz majd, ami nem szép dolog. Amúgy is, egy kapcsolat 2 emberen áll és ha meg akartad volna menteni, akkor tettél volna érte, nem pedig az újdonsült jelentkezőket csekkolgatnád. Ha felmerül a kérdés, hogy lépni kell, akkor lépni kell.
2014. júl. 31. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hagyd el kezdj új életet , hiszen már nem szeretitek egymást ez csak erölködés
2014. júl. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha mindketten hazudtok egymásnap, emellett neked már van kiszemelted, akkor csodálkozol hogy nem bízik benned? Szerintem szakítsatok.
2014. júl. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hónapok óta megy ez, nemvolt kiszemeltem senkim se volt.. En mar reg tbocsanatot kertem mert azon akadt ki hogy elmentem barátnőmnél.. Éb meg látom hogy rohadtul másholvan felhívom.. És álítja hogy otthon dolgozik.. Meg hogy most nem jön mert eztcsinál azt csinál.. És a kapcsolat elso napjan.. Mar akkor elég csúnyát hazudott..
2014. júl. 31. 09:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Szakítottunk és pont akkor találkoztam a nagyon helyes fiúval és együtt járunk vele :) az ex szakított, mert egy hétig jegeltük a dolgot de hát ez lett a vége.
2014. aug. 25. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!