Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetek ő is úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek ő is úgy érez ahogy én?

Figyelt kérdés
A háttér történet hosszú,lényegre törő leszek egy csodálatos kapcsolatból borzalmas szétválás lett percek alatt ami inkább az idő és a környezetünk hibája volt , nos évek teltek el de én első perctől kezdve szeretem ....ez a következő kapcsolataim rovására ment.kommunikáció szinte elhanyagolhatóan kevés mondhatni csak szülinapi Eamail,vettem a bátorságot felkeresni egy párszor és nagyon rossz volt beszélgetni szinte szikrázott a levegő a feszültségtől a lényeg az hogy amikor elkezdi élvezni a beszélgetést és újra egy pillanatra felragyog a szeme és rögtön jön valami kifogással nagyon átlátszó kifogással és eltűnik nem akartam erőltetni így kevés alkalom volt de mindegyik alkalom eredménye ez volt ő neki azóta is van/voltak hosszú párkapcsolatai de közös barátok elmondása szerint nem boldog és egy ilyen kapcsolati mélypont alkalmával meg említett engem is hogy rég látott de igazából távol tartja magát tőlem a lehető minden módon.Szerintetek jelentek még neki valamit? Nőket/lányokat kérdezem inkább miből tudom ha egy lánynak ezek után sem vagyok közömbös?Miből tudhatom h csak arra vár hogy lépjek? Hogy nem azért tart távol magától mert fél hogy ha velem beszél újra megszeret?akkoriban mondták nekem hogy amikor elváltunk csak arra várt hogy megjelenjek ...
2014. júl. 31. 03:32
 1/1 anonim ***** válasza:

amit ki lehet ebből hámozni-

szinte szikrázott a levegő a feszültségtől-töketlen voltál végigvinni és megcsókolni.

rögtön jön valami kifogással nagyon átlátszó kifogással és eltűnik-jól esik neki egy udvari bolond rajongása,de nem kezd egy töketlennel.

Miből tudhatom h csak arra vár hogy lépjek?-kontrollt kérsz a nőtől?ilyet csak egy töketlen tesz.

Hogy nem azért tart távol magától mert fél hogy ha velem beszél újra megszeret?-túl sok lányregényt olvastál te töketlen?


abbahagyod a nyavajgást meg nagy ömlengéseket és mikor legközelebb kettesben vagy vele megcsókolod,magadhoz húzod határozottan és belemarkolsz a se-ggébe.

ha nincs ellenkezés benyúlsz a bugyijába és megdugod.

2014. júl. 31. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!