Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre valami magyarázat?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Azonban bele olvastam (megengedte) naplójába, es Kiderült Számomra világosan, hogy előző barátjába betegesen szerelmes volt. Viszont a volt barátja 3 szor is minimum megcsalta. De mindig megbocsátott neki. Meg is verte, de megbocsátott neki. Ment hozzá...

"mondtam neki, azt érzem, köztünk fele annyi ragaszkodás sincs mint köztetek volt" erre ő is csóválta a fejét..hogy igen.

Aztán az volt a válasza, de már kezdek beléd zúgni.

Hu de hervasztó volt Számomra.

Foleg a tudat, hogy én normális srácnak tartom magam, és nem erzem hogy ...

Nem értem a nőket.


2014. júl. 31. 06:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Még a másikba szerelmes szerintem, nem biztos de gondolkozz
2014. júl. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szemét volt az előző barátja és el szeretné felejteni, ezért kezdett új kapcsolatot. Attól még, hogy szerelmes belé téged is kedvelhet, de gondolom az előző barátjával túl sokáig volt együtt ahhoz, hogy ilyen gyorsan elfelejtse.. azt ne kérdezd miért bocsátott meg a csávónak mert az én ismerőseim is mindig megbocsátottak, ha megcsalták őket (szerintem hülyeség, ha engem csalnának meg még mielőtt kidobnám az illetőt meg is verném).
2014. júl. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ryury ***** válasza:

Nagyon sok nő túlságosan szeret és bármi van bármi rosszat tesznek velük úgy vannak hogy elveszteni a másikat sokkal nehezebb mint elviselni az ocsmányságukat még ha az egész baráti körük elmondja nekik mit kéne tenniük még ha tudják is hogy ezt kéne tenniük, maga a lépés nehéz és szinte megtehetetlen.

Ezért van hogy rengeteg nő családon belüli erőszak meg bántalmazás során se képes otthagyni a másikat.

A barátnőd már megtette ezt a lépést, de gondolom vagy ideálja volt, vagy szimplán a srác volt rá nagy hatással. Örülj neki hogy már veled van, gondolj rá úgy hogy emiatt több törődéssel kell felé lenned, jobban kimutatni a szereteted és hogy melletted jobb dolga van. Valaki egyik napról a másikra tud lépni, valakinek idő kell. Egy kapcsolat sosem játék mert az érzelmeket nem irányíthatjuk és tudatalatt sok betegség és lelki dolog alakul ki rossz kapcsolatokból. Az emberek azt gondolják hogy bírt ki egy ilyet hülye volt és mintha az ember bármiről is tehetne vagy rossz ember lenne mert azt teszi amire vágyik. Akkor azaz volt hogy azzal az emberrel volt.

Egy nagyon rossz kapcsolat ami mélyen érinti az embert olyan mintha egy balesetet szenvedne valaki utána az ember sokáig gyógyul, van hogy maradandó seb lesz, van hogy maradandó beidegződése lesz vagy mint a poszt-traumatikus stressz is felléphet. Ugyanúgy ezek vannak egy-egy olyan kapcsolat során amibe az ember nagyon beletette magát. És attól hogy a ti szerelmetek nem olyan lángoló még lehet fontosabb vagy mélyebb. Plusz a szerelmek is attól lesznek mélyebbek minélt több időt töltötök együtt, minél többet beszélgettek és minél több élményt éltek át közösen.

2014. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!