Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem jövök be egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem jövök be egy fiúnak sem hosszabb távra mert sok a rossz tulajdonságom? Akikkel eddig ismerkedtem ezek miatt nem jöhettem be nekik?

Figyelt kérdés
Rossz tulajdonságaim azok hogy túlságosan naiv, túl őszinte vagyok emellett csendes, és zárkózott.
2014. júl. 31. 08:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Túlságosan jószívű is vagyok ez is egy rossz tulajdonságom.
2014. júl. 31. 08:08
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgy érzed csak kihasználnak?
2014. júl. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lehet, nyiss az emberek felé, én is ilyen voltam évekig tartott amíg sikerült kapcsolatokat kialakítanom
2014. júl. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen úgy érzem csak kihasználnak a fiúk.
2014. júl. 31. 08:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Neked nincs 1 darab rossz tulajdonságod sem!:)


Azon nem gondolkodtál még,hogy nem veled van a baj?

2014. júl. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A kihasználás alatt nem a szexet értem, még nem feküdtem le senkivel.
2014. júl. 31. 08:21
 7/10 anonim ***** válasza:

A véleményem szerint csak a naivitás ami rossz tulajdonság ezek közül, mert attól leszel kihasználható...


a túl őszinteséggel mondjuk az lehet a baj, hogy sokan nem tudják elfogadni az igazságot :D tudom mert én is túl őszinte vagyok és ismerem a hatását :) de jobb az igazat mondani mint hazudni...


a csendesség zárkózottság akkor probléma, ha senkinek nem tudsz és nem akarsz megnyílni...de ha a párodnak megtudsz akkor nincs gond...de ez még előny is lehet :)


21F

2014. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az általad felsoroltak nem rossz tulajdonságok. Talán a naivitás igen, de ez nem igazán lehet gátja egy kapcsolatnak.

Èn is hasonló vagyok csak fiúban, legutóbb is elhittem amit egy lány mondott, jól átvágott.

Nincs Veled gond nyugi, csak figyelj oda jobban hogy kinek mit hiszel el, ès persze ne hagyd magad kihasználni.

2014. júl. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a rossz tulajdonságaid (amik amúgy nem is rosszak) miatt nem jönnél volna be nekik. Valami lehet van benned ami eddig nem tetszett nekik, vagy tegyük fel a randin is csendes lehettél és nehezen lehetett veled beszélgetni.. szerintem ilyenek miatt, persze nem mondom, hogy változz meg, biztos lesz olyan fiú aki úgy szeret ahogy vagy:)
2014. júl. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Voltak rövidebb ideig tartó kapcsolataim.
2014. júl. 31. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!