Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezz irántam valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klauszivi kérdése:

Érezz irántam valamit vagy csak játszik az érzéseimmel?

Figyelt kérdés
Már olyan 1 hónapja ismerem. Eleinte csak skypon beszéltünk majd később találkoztunk is. Már az elején mondtam neki,hogy ne tervezek vele semmit csak haverok (mivel volt pasim).Még az első találkozáson talán tiszteletben is tartotta,hogy van pasim,de már bokkolt. Második talinál már arcra puszi is volt meg "baráti" kézen fogás. Jul.23 a pasimmal egyhonaposak voltunk és ezt megünnepeltük....a lényeg,hogy volt egy dolgom előtte (okmányiroda),de nem egyedül voltam ott volt a másik fiú aki mondjuk ugy durván:Elcsábított (bár ez azért durva mert nem ellenkeztem). Na mind1 a lényeg sze*eltünk. A pasimnak mindent elmondtam aki egyből dobott.Lecsesztem a fiuk,hogy miatta dobott a pasim (igazából az én hibám is). Azóta telefonon hív,hogy sajnálja meg,hogy szeret,belém esett...stb. Én mondtam neki,hogy csak barátilag szeretem,de elkezdett nyafogni és duzzogót emiatt. Kicsit fura,de telefonon és facen mindig keres és minden áron talizni akar velem.Nem értem....Segítsetek????Nektek evvel kapcs mi a véleményetek?

2014. júl. 31. 09:20
 1/2 Ryury ***** válasza:

Szerintem a "csábító" tényleg komolyan gondolhat meg bejössz neki... de nem értem hogy ha alapból csak barátkozni akartál és azt írod csak barátilag szereted akkor hogy tudtál vele lefeküdni és megcsalni a barátod akit állítólag szerettél?

Szerintem gondold át az érzéseidet hogy tényleg csak barát-e vagy képes lennél-e vele többet elképzelni ha igen megér egy próbát, de ha tényleg csak barát akkor vágd el a nem baráti részeket a kapcsolatotokban, ne rabold az idejét. Viszont abba gondolj bele hogy ő végignézte ahogy a hivatalos kapcsolatodat felrugod és megcsalod vele, akkor megfordulhat a fejében, hogy ha vele lennél egy kapcsolatban egy másik fiúval nem-e tennéd meg ugyanezt. Ez így eléggé megrezgeti a bizalom-lécet már egy kezdődő kapcsolatban is.

2014. júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írni nem tudsz. De a pasidat megcsalni igen?? Gratulálok -_-
2014. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!