Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erről a kapcsolatról valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről a kapcsolatról valami vélemény?

Figyelt kérdés

Adott egy 13 éves lány és egy 21 éves srác.

Mikor meg ismerte a lányt, a korát nem tudta, mikor már megtudta addigra szerelmes lett. Lány azért nem merte elmondani, mert félt, hogy a kor miatt veszíti el a fiút.

A fiú teljesen megváltoztatta a lány életét, jó irányba.

A srác nagyon szerelmes ennyire sosem szeretett még ennyire senkit, és képes megvárni a lányt, és lemondott olyan dolgokról amit szeretett csinálni, de a lány fontosabb lett neki.

Távkapcsolatban élnek, hetente, 2 hetente találkoznak, de csak úgy hogy a lány szülei is ott vannak.

3 hónapja együtt vannak. Minden egyes nap beszélnek a neten órákat.

És a legfontosabb hogy nem kell titkolniuk, mert kimutathatják szabadon az érzéseiket, és nem szégyellik, akárhol vannak. :)


2014. júl. 31. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyszerű :) de 14 év alatt...tudod. :)
2014. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
komolytalan, a srác is érdekes szinten lehet
2014. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen tudja 14 év alatt...

De erre a lányra fog tudni várni. Nem érdekli hogy mennyit kell, de nagyon boldogok együtt :)

2014. júl. 31. 09:41
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra érthetetlen, hogy egy 21 éves "felnőtt" férfi mit akarhat egy 13 éves kislánytól.

Lassan ennyi idős a gyermekem, és full gyerek, értelmi szintje meg se közelíti egy felnőtt emberét, valószínűleg a sráccal sincs minden rendben agyilag....

De ők tudják :)

2014. júl. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

én olyan esetet ismerek, 12L 18F így kezdődött, nem rég múltak 2 évesek...de láttam már olyan 14 éves lányt, hogy simán 18-nak mondtam volna :) szóval vannak érdekes dolgok...ha nekik így jó akkor sok boldogságot...


21F

2014. júl. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a leany szulei is tudjak es ott vannak a talalkozasnak es nem titkoljak mindezt,szerintem nincs gond de ha valami gond lesz a lannyal akkor a sracot veszik elo,komolyabb dolgokrol mint peldaul a puszi az varjon meg1.5 evet.
2014. júl. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Amikor megismerkedtek, a lány képről és az értelmi szintjéről (írásbeli) kilátszik, vagy 16-nak ha nem többnek.


Amúgy nekem is van olyan ismerősöm hogy lány volt 14 a fiú 21 és 3éve együtt :)

2014. júl. 31. 09:48
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Nyáltenger, gyerekességgel és naivitással keverve. Nem a keserűség vagy a csalódás szól belőlem, de ez halálra van ítélve, a kis csaj még olyan szinten kialakulóban van, hogy a pasi rá se fog ismerni, mire eléri a 18 éves kort, és még csak akkor kezd dolgozni vagy megy felsőoktatásba, hamar rájön a csaj, hogy a csávójával nem stimmel valami...


Ja persze nem merte mondani a tényleges korát, igaza van jobb is hazudni elvégre a cél szentesíti az eszközt...

A pasi meg, ha ennyi idősen neki szellemi partner egy 13 éves elég durva difije van, a lány gyorsan le fogja hagyni merthogy ő közben felnő. Nem kell titkolniuk miért is kéne, csak mindenki más nézi a pasit defektesnek...

Lássuk csak, mindennap beszélnek...hát ez bizony meglepő egy kapcsolatban a normál párok nem így csinálják áááá dehogy.

Megváltoztatta az életét pozitív irányba, remek és ehhez mért másra volt szükség, vagy csak és kizárólag párkapcsolatban lehetséges normális életet élni, egyedül nem képes rá?

Az viszont tény, hogy az írásból sugárzó naivitás és reménykedés, és mérhetetlen győzködés alapján az író tényleg nem több 13-nál, szóval akár a csaj írta akár a pasi egy szinten vannak (ami mondjuk elég szívás a csávóra nézve).

2014. júl. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Magam sem értem hogy tudtam beleszeretni ennyire, de az tény hogy máshogy érzek iránta mint más iránt, és jobban kötődök hozzá.

De valahogy nekem sosem jött össze egy korabeli sem, pl.

előző barátnőm 36 éves volt, de elhagytam 3 év után sok volt a nézeteltérésünk, nem tetszett a viselkedése, és a kapcsolatunk veszekedésbe fulladt.

2014. júl. 31. 11:21
 10/12 anonim ***** válasza:
ha en ennyi idosen ezt csinaltam volna,anyumtol kaptam volna rendesen.. azert ez durva,ha szerelem ha nem! es csak 13....uhh... de nekem ez meg se fordult a fejembe akkor. 1 a csavo tenyleg defektes 2 a csaj szulei hol vannak?
2014. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!