Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (Meleg téma)

Figyelt kérdés

Csak normális válaszokat szeretnék.

Szóval exemmel lassan fél éve szakítottam, de mai napig zavar és fáj, ha mással látom. Közben nekem is lett barátom, akit szeretek. Miért van az, hogy mindig rossz érzéssel tölt el, ha mással látom.


21/f/m



2014. júl. 31. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Lehet azért, mert sokszor látod. Ha valakivel szakítasz, a legjobb ha nem látod egy ideig sehol, nem beszélsz vele. Így könnyebb elengedni, de ez csak az én meglátásom.
2014. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Két hónapig nem találkoztunk pont ezért.
2014. júl. 31. 09:54
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Lehet több idő kellett volna. Érzel még valami iránta?
2014. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Igazából nem jönnék vele újra össze, csak vmiért mégis zavar, ha mással látom.
2014. júl. 31. 10:15
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Mert valahol a szíved mélyén még szereted. Neked kell megkeresned magadban a választ. Volt benne valami ami a mostani srácban nincs meg?
2014. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3%
de miért kell melegnek lenni? annyi jó nő van a világban! nem értelek ember!!!!
2014. aug. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Te mekkora egy címeres f.a.sz vagy -.-
2014. aug. 4. 10:08
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
te meg mekkora egy rohad b4zi vagy!! :D
2014. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is csak nehezen tudod elfelejteni.
2014. aug. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Jezuss miaz hogy miert kell melegnek lenni??:Ddd hat ha nemtudod hogy megy ez a dolog akkor ne valaszolj mar ilyen hulyeséget... ink asd el magad pls... amugy kérdező szerintem ez mindenkivel így van az exét senkise latka szivesen foleg egy masik emberrel:D ebbe bele kell torodni szerintem es inkább probald lesz@rni..legyél boldog a pároddal.:3
2014. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!