Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felköszöntsem az exemet szülinapján? (nem személyesen)

Figyelt kérdés

1,5 hónapja szakítottunk és azóta voltak elég nagy viták, de több, mint egy hete már nem beszéltünk. Ő próbálkozott rengetegszer vissza illetve csinálta a fesztivált, szóval nem akarok feltépni neki semmilyen sebet. De azt sem akarom, hogy úgy gondolja, hogy haragszom rá vagy utálnám, meg amúgy is, szerintem ez alap udvariasság lenne, hogy valakit ne taktikázásból köszöntsünk fel, hanem jóindulatból. Szerintetek?


Illetve ha nem válaszol, amiben szinte biztos vagyok, akkor azt minek a számlájára írjam? Simán bunkó vagy még nincs túl ezen és ellenérzései vannak irántam? Mert szerintem ha teljesen túlteszi addigra magát, akkor pont nem kéne belehalnia egy "köszönöm"-be.


2014. júl. 31. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem köszönteném fel. minek? ha vége, akkor vége. még reménykedne a végén.
2014. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem kell. Felköszönteni azokat szoktuk, akik közel állnak hozzánk, a szakítás meg pont arról szól, hogy az illető ne álljon közel hozzánk. Főleg egy ennyire friss szakításnál nem érdemes, mert valamelyikőtöknek fájna.
2014. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

engem 3hónappal szakítás után felköszöntött exem. gondolkoztam hogy visszaírjak neki, nem beszéltünk szakítás után. nem akartam vele beszélni, de visszaírtam neki egy "köszi"t. szerencsére ennyi volt.:) én nem köszöntöttem fel őt egy hónappal szakítás után,mert nem akartam tőle már semmit, és fájt is még.

szerintem írhatsz neki, ha gondolod, de ne hagyd reménykedni. ha nem akarod egyáltalán az életedbe, ha túl akartok lépni egymáson, akkor nem írnék..

2014. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! : )
2014. júl. 31. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!