Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miérg vagyok belé szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miérg vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki külsőre egyàltalàn nem az estem és belsőre is talàlhatnàk 100x jobbat,de egyszerűen nem tudom elengedni... Ő nem keres engem és nagyon kiborít,mert hiànyzik,de nem tudom,hogy miért nem tudom elfelejteni..

Azt se tudom,hogy miért szeretem..


2014. júl. 31. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt pedig csak te tudhatod..
2014. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

"Ő nem keres engem és nagyon kiborít,mert hiànyzik,de nem tudom,hogy miért nem tudom elfelejteni.."


Ez a válasz a kérdésedre. Te is azon pecsák közé tartozol, akinek a fájdalom kell.

2014. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azért mert leszar, és ez tetszik benne. mert olyan elérhetetlen. az ember mindig arra vágyik akit nem kaphat meg.
2014. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
keresd te! :) egy próbát megér szerintem
2014. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is keresd Te, ha már ennyire nem tudsz lemondani róla. :P
2014. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!