Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az elozo pasija magas, kekszemu, izmosabb volt akkor nekem nem lehet semmi eselyem? Nem vagyok rossz pasi de mashogy. Ne is probalkozzak?

Figyelt kérdés

Latasbol ismeros a csaj, az elozo palija egy ilyen meno, gazdag apuci kisfia volt. 27 evesen a szuleivel lakott, a csaladi vallalkozasukban nem csinalt semmit csak hozta el a penzt. Kinezetre kb minden nonek bejon barsokan mondtak rola hogy nyalas kepe van.


Szoval en alacsonyabb vagyok, o 190 en 175. En barna haju vagyok, nem egy szoke herceg tipus. Enis edzek de nem vagyok olyan szalkas mint o (koxolt, en soha). Engem fele-fele aranyban mondanak jo pasinak vagy inkabb csak baratnak. Srac kiderult hogy kutyakent bant a csajjal, megcsalta, sokat kiabalt vele masok elott is. Vegul a csaj kidobta. Mar tobb honapja. A baratnoinek nem tetszett a dolog mert szerintuk ilyentokeletes pasig nem fog meg talalni. Kinezetre!


En is "csibesz" vagyok mint a srac de mellette kedves es torodo.


Nem is ismerem szemelyesen a csajt de valahogy valamiert elkezdtunk egymasra koszonni. Talan ez valami szimpatiat jelezhet.


Letezik hogy osszeallna egy ilyen jo csaj az elozo ellentetevel aki maga sem rossz pasi de nem szokott bejonni azoknak akiknek a magas, szoke sracok kellenek?



2014. aug. 1. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Leírtad a lényeget... kidobta!


Ergo a kinézetéért cserébe nem tűrte el, hogy lábtörlőnek nézzék!


Vannak nők, akik mindig elkövetik ugyanazt a hibát... és vannak, akik tanulnak belőle!

Próbálkozz, mit veszthetsz?

Ha próbálkozol, vagy igen, vagy nem...


Ha nem, soha nem tudod meg, mi lett volna, ha...?

2014. aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hajazol a 190/86-os rinya malomra... :DD

de azért írok, ha nem próbálod meg, mi honnan tudjuk?

2014. aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, azért mert nem ugyan úgy néztek ki ugyan úgy van esélyed. Hogy egy példával éljek az exem szőke, 183cm, kék szemű, nem a leghelyesebb, szemét volt, nem működött a kapcsolat vége lett. Aztán összejöttem a párommal aki 175 körül van, barna hajú, kék szemű. Kedves, és imádom. Az előző kapcsolat 1.5 évig tartott, a mostani pedig már 3 éve tart töretlenül. :) Szóval minden esélyed megvan szerintem.
2014. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Probáld meg a lányoknak nem mindig a kifogástalan férfiak jönnek be..lehet mostmár meg végképp ki is ábrándult belőle. Lehet arra vár, hogy végre lépjél és irj rá, vagy beszélgess vele, vagy hivd el egy randira..Probálkozz vele, azt ha véletlen elutasit akkor se vesztettél semmit..de ha meg se probálodd akkor eléggé bánni fogod. Szerintem sikered lesz a lánynál.
2014. aug. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miböl gondolod, hogy a lánynak a magas, szöke a kritérium?


Lehet, hogy egész más az, ami neki fontos (a külsején is)

2014. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
minden fiúm más. direkt másfélét is keresek, miután csalódtam valakiben. van bennük közös, de annak semmi köze a kinézethez.
2014. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de próbálkozz, az esély megvan
2014. aug. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Borzasztó milyen féltékeny vagy a másik srácba :)


Ennyi önbizalommal nekem nem kellenél. Csak tönkreteszi szegény lányt a féltékenykedésed

2017. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!