Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van aki már feladta a párkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki már feladta a párkeresést, a sok elutasításra való tekintettel?

Figyelt kérdés
Ha semmi pozitívat nem kapott még, és csak elutasították, vagy le se sz**arták.
2014. aug. 1. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad feladni sose! Előbb utóbb úgyis összejön! :-)
2014. aug. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Végül is igazad van akár 70 éves koromra már ugy is mindegy lesz kivel :)
2014. aug. 1. 08:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi lehet az oka a sok elutasításnak?

Önértékelési problémák? Önbizalomhiány? Szociális problémák?

Van egy barátom aki 38 évesen ismerkedett meg az első igazi párjával és fülig szerelmes. 20-as éveiben sokat kísérletezett, de nem talált senkit. Sokan kikosarazták és megtette a hatását. Majd felhagyott a próbálkozásokkal és a munkájába temetkezett jó 10 évig.

Sok férfi ott rontja el a dolgot, hogy idegen terepen próbál bizonyítani. Elmegy diszkóba pedig nem tud táncolni, elmegy egy nívós drága klubba pedig nincs rá pénze!!! Kudarcra van ítélve az egész......

2014. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én még nem is próbálkoztam lánynál, de már feladtam.


20/F

2014. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

konkrétan mindegyiknek a külsőmmel volt gondja, szinte 1 szót sem beszéltünk még de nem vagy az esetem ennyi.

Szóval egyértelmű.

Dehát nem tudok mit tenni, maximum plasztikai sebész van.


1x volt egy lány akivel időnként együtt voltam jól is nézett ki de neki tökmindegy volt a külső csak f***asz legyen.

2014. aug. 1. 10:39
 6/9 anonim válasza:
Én is feladtam. L
2014. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

23/F Mozgássérült vagyok. Voltak kapcsolataim, elég rosszak. Semmi stabil, csak hitegetés, kihasználás...


Lassan kezdem elfogadni, hogy nekem ennyit osztott az élet :/

2014. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem voltak kapcsolataim, de a szar kapcsolatok semmivel nem jobbak a magánynál.


Egy idő után besokalltam és elegem lett. Azt mondtam hogy elég volt, nem próbálkozom többet. Tanulásba temetkeztem, vizsgákra jártam, sokat olvastam és a hobbimmal foglalkoztam. Ez 2 hónapig ment így, aztán megismertem az igazit, aki már a férjem, lassan 3 éve.:)


Mindössze annak köszönhetem, hogy bár feladtam, nem töröltem le magam arról a netes társkereső oldalról, csak nem foglalkoztam vele, nem léptem be... Egyébként a feladás pillanatában 4 hónapja voltam fent azon az oldalon. De csak lustaságból nem töröltem magam... viszont ennek köszönhetem, hogy megváltozott az egész életem:)


Inkább ne add fel, csak ne görcsölj rajta annyit, és minden rendben lesz!

2014. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. aug. 2. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!