Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy önbizalom hiányos, szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy önbizalom hiányos, szeretetéhes, zárkózott, csendes lányt nem lehet szeretni ugye?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 08:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Dehogy nem. Csak egy kicsit pozitívabbnak kell lennie, és egy csipet önbizalom sem árt.
2014. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

miért ne lehetne szeretni? mindenkit lehet szeretni! mindenkinek meg van a szép oldala...még ha nem is akarja megmutatni :) szerintem előnye is van ezeknek a tulajdonságoknak :)


21F

2014. aug. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Milyen előnye lehet?
2014. aug. 1. 08:43
 4/16 anonim ***** válasza:
itt mindenki szeret téged hidd el nemsoká irnak rendes fiúk:)
2014. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

#2:

nem tudom ez a kérdés rólad szól e kérdező...de ha tudod milyen az önbizalom hiány, meg azaz érzés amikor az ember azt hiszi "nem tudják szeretni és nem szereti senki" akkor gondolj bele van egy olyan fiú aki a csalódás(ok) miatt ugyanezt érzi, de nem mutatja ki, csak belül gondolja, hogy "őt senki sem szereti, nem tudják szeretni"...találkozik egy ilyen lánnyal...és tudja, hogy van végre valaki aki tényleg megérti mit érez és tudja, ha szereti mindent megad neki akkor ő mindig vele lesz...nagyon növelheti az önbizalmát és a kapcsolat azért lesz erős, mert tudja, hogy a másik ugyanolyan önbizalom hiányos volt mint ő, megérti az érzéseit, megértik egymást és egymást erősítve a kapcsolat is megerősödött és kialakult egy erős ragaszkodás azáltal, hogy végre megkapták a szeretetet a másiktól...


remélem nagyjából érthető volt :) kicsit bonyolultan rajzolódott ki a fejemben és nem tudtam jobban megfogalmazni, hogyan nézhetne ez ki...

2014. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
ja és azt még mellétenném...a legjobb barátom az a poénkodós, nagyhangú, hülyéskedős, társaság középpontja típus és a barátnője pont olyan mint a kérdésben megfogalmazott lány :) és még annyi előnye is van egy ilyen lánynak (ez persze az én szemszögemből), hogy van értelme meghódítani, mert tényleg kell érte tenni nem 2 szó után már a másik karjaiban van :) hanem "meg kell törni a jeget" és utána fel kell fedezni milyen is belül :) még ha egyeseknek unalmasnak tűnhet, biztos vagyok benne van bennük valami magával ragadó :) szóval lehet szeretni, csak sokan sajnos nem veszik észre őket, a sok ingyen ribizli mellett...meg nem akarnak kiérdemelni egy lányt, mert nekik csak egy éjszakára kell...
2014. aug. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolatra is a r*bik kellenek a fiúknak.
2014. aug. 1. 09:00
 8/16 anonim válasza:
Ez nem igaz :o!! Én is naggyábol igy vagyok vele... sztem senki sem szeret... ha gondolod irj privit és ird meg a korod, meg esetleg egy kepet... talán tudok segiteni, legalább együttérzéssel :).
2014. aug. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Lehet csak nem érdemes.
2014. aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nem éppen :) én egy kedves szeretni való lányt keresek...volt egy jó pár ribizlinél lehetőségem...kívülről nagyon szépek voltak, szép arc! de sajnos belül mind romlott volt...esélyt sem adtam nekik...de lehet a fiúknak az kell :) én már férfinak érzem magam :)


21F :)

2014. aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!