Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csúnyán nézhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csúnyán nézhetek ki? Képet nem küldök.

Figyelt kérdés
168 cm és 54 kg vagyok. Szőke melíros hajam, kék szemem van. Ápolt vagyok, a fogaim is rendben vannak. Mások szerint szép vagyok, de én csúnyának látom magamat. :(
2014. aug. 1. 09:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is csúnya vagy.
2014. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondj egy nőt aki szépnek érzi magát.
2014. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

hát ennyiből nem mondható meg...de csúnya lány nem létezik, mert a szépség relatív :) lehet valakinek csúnya vagy, valakinek meg a világon a legszebb...nem egyforma az emberek ízlése :)


21F

2014. aug. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem csúnya vagy, de nem biztos
2014. aug. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igazad lehet.
2014. aug. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerinted ennyiből meg lehet állapítani? Pl hogy milyen az arcod? Vagy a tested mennyire arányos, stb?

Ez egy nagyon értelmetlen kérdés.....

2014. aug. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 RRR ***** válasza:

vagy igen

vagy nem

milyen az illatod?:DDD

2014. aug. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szia. figyelj ez így nehéz :) a leírtak alapján is 1000+1 féle képp nézhetsz ki. figyelj ha gondolod küldj nekem priviben egy képet, és megmondom szerintem milyen vagy, vagy ha kellene akkor esetleg min lehetne változtatni :)
2014. aug. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés HANEM az Normáális -e vagy?!
2014. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50% erre a esély,de ha mondják akko szép vagy!! Személy szerint nem érzem magam szemüvegesnek,de a környezetem szerint az vagyok...
2014. aug. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!