Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, ha egy huszonéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy huszonéves srác harminc fölötti nőkhöz tud kapcsolódni jobban és nem a korabeli lányokhoz?

Figyelt kérdés
Mi az, amitől annyira megváltoznak a nők? Intellektuálisabbak lesznek, nem olyan hiszékenyek mégis nyitottabbak. És miért nem érzik meg ugyanazt a huszonévesek egy srácban, amit a harminc fölöttiek?
2014. aug. 1. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia..

Több oka is lehet.

A 20-on éves srácok többnyire forrófejüek, és ezt el tudja nézni neki egy idősebb nő.

A fiatal srácok nem teljesen ismerik önmagukat, ennélfogva a fiatal lányokat sem tudják sem kiismerni sem igazán szeretni, tisztelet a kivételnek. Aki ugye saját magát sem szereti, hogyan szerethetne másokat?

Az idősebb nők türelmesek velük, míg a fiatal lányok nem. Pedig sokszor csak arrol van szó, hogy az idősebb nők óvatosabbak mert már jó párszor megégették magukat, ezért kicsit távolságtartóbbak, de ezt jó esetben kevésbé lehet észrevenni.

A fiatal lányok romantikusak, a nagy szerelmet keresik, mert senki nem mondta nekik, mit jelent az, hogy a fiuk mások mint a nők... Nem csak testi, hanem pontosan mire vannak szocializálva... Azt hiszik, olyanok, mint ők, és mikor rájönnek hogy nem, jön a szakítás...S a következőben remélik, hogy más lesz.. De nem lesz más, ugyanolyan lesz, amig meg nem értik, mind a pasik mind a lányok, hogy baromira nem egyformák...

A harminc fölöttiek azért éreznek meg emberekben több dolgot, mert nagyobb a szivuk ugymond - ezért le fognak szolni - többet tapasztaltak, jobban tudnak szeretni. De ez a harminc fölöttieket minősiti, nem a fiatal fiukat... Többnyire nem számít, hogy én 30 vagyok vagy 21, mert a sráccal hogy jövök ki, baromira nem a koromtól függ... Mondom ezt ugy, hogy van akivel igy sem tudok kijönni, pedig szerelemről lenne szó, de egyszeruen nem ér utól, hiába jobb mint a kortársai... sajnos. Bár másképp lenne.


Nyitottabbak? Nem tudom. Talán csak megtanulták, hogyan adják el magukat... Ez nem nyitottság, hanem fellépés kérdése, és minden pasi vevő az önbizalommal teli nőkre. Ezt még én is tudom. Egyébként hamarabb kapom a pofonokat, ha még ennyim sincs. S ennyivel tartozom magamnak, hogy legyen. De ez korántsem nyitottság.


Remélem tudtam segíteni neked.

2014. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!