Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ejszaka nem simogat meg es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ejszaka nem simogat meg es nem csokol meg csak befordul miert?

Figyelt kérdés

Van 1 pasi akivel megismerkedtem itvagyok nala mar 3 napja tehat 2 ejjelen mar tulvagyunk, voltak közös programjaink jol ereztuk magunkat kijövünk egymassal a szex szuper.de eleg merev a pasi es napkozbe meg se erint ha szexre kerul a sor meg se mer/vagy akar csokolni, ejszaka ha megsimogatnam vagy megölelnem arrabbmegy. Miert van ez?

Azt mondta sose voltak olyan kozvetlen baratnoi mint en mindegyik merev volt.

Mire gondoljak? Arra hogy visszahuzodobb es idore van szuksege nem kaphatott meg kello simogatast torodest lanyoktol? Vagy arra hogy nem vonzodik erzelmileg es ne ertsem felre?

Köszi minden valaszt.


2014. aug. 1. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Lányok, ti tényleg ennyire unalmasak vagytok?
2014. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
100%

nem meri még önmagát adni,mert sokszor csalódott

hülye környezetben nőtt fel ahol nem mutatták ki az érzelmeket

adj neki időt,ne erőltesd

2014. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Adj neki időt.. Biztos érezhet irántad csak nem tudja hogy fejezze ki..
2014. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat köszi a valaszokat de én mar erősen arra gondolok hogy nem jövök be neki és ezért huzza el magát tőlem.
2014. aug. 1. 10:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egyetlen egyszer jártam így életemben, hiába közeledtem a sráchoz ilyen formában, egyáltalán nem reagált rá, hasonlóan mint nálatok, inkább elfordult alvásnál stb. Nem fogod elhinni, de az volt az oka, hogy ő csak dugni akart, nem kapcsolatot, én meg kicsit el voltam tévedve...
2014. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen sajnos en is erre gondolok.
2014. aug. 1. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!