Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzem magam kevesbe fontosnak?

Figyelt kérdés
Parommal most leszünk együtt 4. honapja. Az elsö honapban "nagyon jött", fogta a kezem, ölelgetett, minden szabad percet együtt töltöttünk, hozott viragot, de kb egy-masfel honapja ezeket mintha elfelejtette volna. Ritkan jön, de ami meg stresszelöbb nekem hogy a kezem sokszor nem is fogja meg, nekem kell menni hozza. Ez igy az elsö honap utan elegge elszomorit. Tudom hogy udvarlas meg blabla de akkoris.... Mar probaltam vele erröl beszelni, erre annyit mondott hogy szerinte fölösleges ALLANDOAN fogni a kezem. Ezt cinikusan mondta :/ közbe csak annyit szerettem volna kerdezni Töle hogy ö miert nem jön hozzam.... Egyebkent 27 eves, sokaig (7-8 evig) egyedul volt... Talan emiatt? "Elfelejtette" milyen egy parkapcsolat?
2014. aug. 1. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű ez lehet az oka.
2014. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki, hogy ez neked fontos és ezt érzed. Lehet az idő is, de ha szeret, akkor is veled akar lenni, nem csak egy hónapig tart az egész.
2014. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mond el neki, hogy mi bánt. :) Ha szeret meg fogja érteni.

Én pont tegnap kissé kiakadva közöltem egy sráccal, hogy mik a bajaim, már felkészültem a legrosszabbra és megértette, pedig még nem is járunk.

Ha normális a párod, megért majd. Ha meg kiakad mert te őszinte voltál vele az már az ő baja.

2014. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy mivel sokáig nem volt barátnője, elég nehéz magam megértetni vele, és ha beszélni akarok vele, akkor rinyálásnak fogja fel a "bajom"...
2014. aug. 1. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!