Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire fontos egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire fontos egy férfinál a határozottság és a dominancia, könnyen hozzak döntéseket, mindenben én kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Vannak dolgok, amiben elég határozott vagyok, egyszer elhatároztam, hogy változtatok az életvitelemen meg is lett az eredménye vagy mit főzzek magamnak másnap stb. Több dologban nem tudok határozott lenni, mint pl. a munkakeresésben, ismerkedésben és elég nehezen tudok döntéseket hozni. Vadidegen lányt sohase szólítottam még le, mert egyáltalán nem vonz ez az ismerkedés forma, sokkal jobban szeretek társaságban ismerkedni. Próbáltam változtatni azon, hogy határozottabb, dominánsabb legyek, de nem jártam sikerrel és nem tudom már, hogy hogyan változtassak vagy egyáltalán kéne e változtatnom és inkább elfogadnám magam aztán lazára venném az egészet.
2014. aug. 1. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá, vedd lazára a dolgot. Ha társaságban szeretsz ismerkedni, akkor tedd ezt. Érezd jól magad, add önmagad és előbb-utóbb sikerrel jársz.
2014. aug. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szeret vadidegen lányokkal ismerkedni. Igazából a legtöbb vadidegen lány se szereti.
2014. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szeretek társaságban ismerkedni, de nem igazán vannak ismerőseim és elég ritkán megyek bulizni. Próbálom lazára venni az életet.
2014. aug. 1. 11:14
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon fontos, de a kapcsolatépítés is, mivel a lányok többsége azt az ismerkedést preferálja.
2014. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem fontos, ráadásul pont ezekben a dolgokban feltétlenül: "pl. a munkakeresésben, ismerkedésben és elég nehezen tudok döntéseket hozni". De nem hinném, hogy mind egyformák vagyunk, biztos vannak olyan nők, akiknek ez nem annyira mérvadó.


Egyébként általában a félénkebb embereket is rákényszeríti az élet előbb utóbb bizonyos mértékű határozottságra olyan kérdésekben mint álláskeresés és néhány komoly döntés meghozatala.

Az vadidegen lányok leszólítása meg szerintem nem biztos, hogy a legjobb módszer, ezt sokan nem szeretik, akár határozottan teszed, akár nem.

2014. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Számomra a határozottság fontos. Én nem akartam soha olyan pasival összejönni, aki tutyimutyi, nyámnyila, hetekig rág mindent, határozatlan. Számomra a határozatlan férfi nem vonzó, ennyi.


Viszont a dominancia más téma. Nekem nem jön be az irányításmániás pasi típus. Egy pár legyen egyenlő a kapcsolatban/házasságban, ne legyen egyik sem fölérendeltje a másiknak, ne akarjon dominálni, uralkodni egyik fél sem. Én az ilyen pasikat nem viseltem el, hanem kidobtam mikor kiütközött ez az énjük...persze volt megdöbbenés:D, megsértődés, de kit érdekel?:)

2014. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!