Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van, aki hosszú kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki hosszú kapcsolatban van/volt, és megesett, hogy mellette beleszeretett valaki másba?

Figyelt kérdés
Mi lett a vége? Kit választottál? Ha a régit, sikerült teljesen elfelejtened az újat? Illetve elmondtátok a párotoknak?
2014. aug. 1. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik fellángolásnak. Igen volt, a 6,5 év alatt, de elnyomtam magamban. Sikerült teljesen elfelejteni az újat.
2014. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem szeretsz bele, max megtetszik/nagyon vonzónak találod, aztán ha átpártolsz hozzá és kiderül hogy nem is olyan mint amilyennek elvakultan láttad akkor már mennél vissza a régihez de annak sem kellesz és két pad közé esel r1bancnak titulálva :D , ez a helyzet, amugy meg akinek barátja/csaja van az f4szért tekinget másfele, nem? :D valami nem jó akkor a kapcsolatotokban, tessék javítani rajta, ha könnyen feladod akkor ne is várd hogy nagy örömöket fogsz megélni max felszínes kapcsolatokat :) 20/f
2014. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fellángolás alatt te is szenvedtél belül? Meddig tartott? Honnan tudtad, hogy nem szerelem volt?
2014. aug. 1. 11:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Velem nemrég történt egy ilyen eset :/

1év vagyok a barátnőmmel , de nemrég majdnem lefeküdtem az osztálytársammal , de szerencsére sikerült elkerülnöm a bajt, és igen elmondtam a barátnőmnek , mert egy kapcsolatban az őszinteség a legfontosabb.

2014. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát, nem volt annyira hosszú kapcsolat, másfél év csak, de megtetszett más. tudott róla a(z akkori) párom. az újjal néhány teljesen ártatlan, csupán beszélgetős találkozás után végül összejöttem, elhagytam a régit. gonosz dolog? lehet. de ha a másik jobban kellett... jobban illik hozzám, jobban szeretem, és jobban is érzem vele magam, akkor miért maradtam volna a régivel? de amíg ez a döntés meg nem született, bizony szenvedtem, nem tudtam dűlőre jutni, nekem ez nagyon komoly lelki törés volt, hogy van egy barátom, de mellette más is tetszik.


végül jól döntöttem, az új pasival már költözünk össze, és minden csodás, jobb, mint azt valaha remélhettem a régivel :)

2014. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy honnan tudtam, hogy csak fellángolás volt? Sehonnan... Egy jó barátom mondta, hogy inkább maradjak csak a páromnál... mert ennek nem lenne jó vége.

Viszont szerintem, az hogy így fellángoltam más iránt nem volt jó. Mármint valami baj lehetett köztünk már akkor is...

Eltelt 6,5 év... és rájöttem, hogy mi nem vagyunk egymáshoz valók. Nagyon nehéz döntés volt, mert egy nagyon jó emberről van szó. Így szakítottam Vele, bár beleszakad a szívem... de úgy érzem jó döntést hoztam. Hozzá teszem nem másért hagytam el.


N

2014. aug. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem egyszer volt ilyen. 4 évig voltam együtt a barátommal és konkrátan minden tavasszal másba voltam szerelmes. Tomboltak a hormonok meg ilyesmi, de mindig elnyomtam magamban. Illetve utoljára már nem tudtam elnyomni, mert a párom nagyon bunkó volt velem, és szükségem volt valakire aki megvigasztal. Csóknál akkor sem történt több, és azt is nagyon megbántam. Elmondtam neki, kiakadt de végülis nem ez miatt szakítottunk.
2014. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy fellángolás.


1-2 komment igencsak nevetséges. Ha nem megy valami, nem kell/lehet erőltetni. Semmi sem tart örökké. A szerelem is elmúlhat.


Mindenki az első párjával éli le az életét, vagy mi a frász? :D (persze ilyen is van)


Ha már félrekacsintgatnék, b@*zott ügy. És ha megtudnám, hogy a pasim félrekacsingatna, mehetne a p*csába.

2014. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!