Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valamiért nem jön össze, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamiért nem jön össze, ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Van egy csaj ő 26éves én most töltöm a 18at.


8honapja ismertem meg azóta is egész nap vele vagyok.

Az útobi hónapban nagyon sokat veszekedtünk (minden napos volt) 1honapot nem beszéltünk. Nem járunk mégis kézén fogva járunk de még egy csókot sem engedett azt mondta hogy különlegesnek kell lennie. Akárhányszor próbálok rá térni ara hogy járjunk de mindig más témára kapcsol.

8honap alatt egy csókot nem sikerült szereznem tőle nem hogy le feküdjünk. Ő azt mondta hogy szeret engem többet érez egy barátságnál. Nézegeti az adatlapomat is. Féltékeny ha más lánnyal vagyok nem akarja hogy más lányal legyek csak vele ti járnátók ilyen lánnyal? Szerintetek inkább hagyjam az egészet?


2014. aug. 1. 12:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le hogy ő még szűz.
2014. aug. 1. 12:11
 2/6 anonim ***** válasza:
hagyd. nem lesz ebbol semmi. Vagy mond meg neki, h tobb kell v semmi.
2014. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mind csak kifogás. Valószínűleg nem akar egyedül lenni, amíg nem talál magának egy férfit, hisz jelentős köztetek a korkülönbség.
2014. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
se veled se nélküled amugy üljetek le ès beszéljétek meg a dolgokat ne hagyd hogy más felé tereljen kéedezd meg tőle a dolgokat lássa hogy te hordod a nadrágot
2014. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 RRR ***** válasza:

akarja de fél is tőle

nem tudnál kissé keményebb,határozottabb lenni


vesztenivalód nincs

2014. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mai nap beszélgettem vele. Azt mondta többet érez egy barátságnál. És tegnap is ő mondta hogy találkozunk mert hiányzok neki. Adtam neki egy pulcsit vele alszik meg minden. Nagyon sokat veszekedtünk ezek miatt engem nagyon boszantót hogy nem jövünk össze. Ma úgyis talákszóm vele el fogok beszélgetni vele a dolgokról.
2014. aug. 1. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!