Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számotokra nők, milyen lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra nők, milyen lenne ha így csalna meg a párotok?

Figyelt kérdés
Persze senkinek se jó,ez alap.De ha engem a barátom nem egy lánnyal/nővel,hanem egy fiúval csalna meg,akkor nem esne olyan rosszul :) lehet hogy hülyének néztek,de nő létemre minden csalfa,r*banc,hűtlen,bulizós, stb (tudjátok alja nép) csajt gyűlölök!Jó persze az ugyanilyen fiúkat is xd Szóval a lényeg,hogy én akkor nem venném annyira a szivemre,max megpróbálnék kihozni valamit a dologból,de ha egy nővel csalna meg akkor ott feldobnám a pacskert :D csak értelmes válaszokat légyszives,köszönöm :)
2014. aug. 1. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy hogy csal meg a lényeg hogy megcsalt,nem érdekelne hogyha nővel tenné vagy férfival,megcsalt és kész.

Itt nincs olyan hogy elnézem,mert ez szégyen,magára és rám is.A kapcsolatunkra,a megcsalás az megcsalás.19/F

2014. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én ezzel úgy vagyok, hogy ha egy pasi se**ébe dugja be, akkor belém többet nem, ha egy másik lányba, akkor ki se vegye belőle többet
2014. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Számomra szerintem rosszabb lenne, mintha nővel tette volna. De semmiképpen nem bocsájtanám meg.
2014. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt a csalás az csalás, ha beleszeret másba akkor szakítson előbb, de ne alázza le a párját, ha meg csak egy alkalmi dolog volt, akkor is ocsmány, mert képes volt pár perc élvezetért fájdalmat okozni, és odadobni a kapcsolatát.

Másrészt..értem, mire gondolsz, lelkileg lehet, hogy könnyebbnek tűnik, de mégis sokkal rosszabb a dolog, nem elég, hogy csalt, elfelejtette közölni, hogy még *uzi is? Ki tudja, hányszor tolt be más férfi fenekébe, azután meg betette nekem? Kb addig élne, amíg elmondaná.

2014. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Uhh, én nagyon kiakadnék, hogy vonzódik a fiúkhoz... Mármint nincs alapvetően az ilyennel bajom, de már az én barátom legyen ilyen.
2014. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kerida ***** válasza:

Nem kisebb bűn, ha másik nő helyett a bozóttal, a szomszéd kutyájával vagy épp férfival csal meg.


Itt nem arról van szó mibe űrit, férfi a szentem ha abban a korban van akkor a legyet is röptibe... hanem arról szól a történet, hogy volt köztetek valami, jobb helyeken bizalomnak hívják. Egy jó párkapcsolatban az ilyen jellegű vágyakat megbeszélik és megpróbálják kezelni, megoldani.

Megcsalásnál viszont az látszik, hogy valami nem működik köztettek.


Én nem kevésbé aggódnék férfi esetén sem, hiszen ugyanaz az inditatás mint a nőnél: valami nagyon nagy gebasz van.

2014. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van..Igen könnyebb lenne úgy elfogadni ha fiúval történne,de igen,a megcsalás az megcsalás lenne sajnos :/ De én érte szívem.lelkem kiteszem,neki bármit megteszem,jobban szeretem az életemnél is. :) szóval sztem nem velem lenne gubanc hanem nem tudom mivel :/
2014. aug. 1. 15:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező az utolsó válaszodra egyvalamit mondok.Kommunikáció,mert lehet mindketőtökkel van baj csak nem tudjátok.
2014. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A megcsalás az megcsalás, akár vagináról, akár férfi segglyukról van szó. Nem bocsátanám meg egyiket sem.
2014. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!