Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Unatkoztam és mert nem jött össze semmilyen kapcsolat így a következőt tettem:


5 társkereső oldalra regisztráltam.

Mind az 5 társkereső oldalon küldtem egy sablonos üzenetet 5 teljesen átlagos testalkatú és kinézetű lánynak, egyik sem cicababa meg hasonló és 5 ducibb nőnek is.

Ez összesen 50 nő!


Felraktam a saját képemet és ebből az 50 nőből 2 nő válaszolt összesen de csak köbö annyiról szólt, hogy talán.


Aztán felraktam egy jóképű barátomnak a képét és az 50 nőből 42 válaszolt neki és találkozni akart vele.


Szóval ezek szerint eláshatom magam? Mert amúgy élőben is csak elutasításokat kapok.

26/f



2014. aug. 1. 14:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Ez a csúf igazság. Hát őszinte leszek, lehet h tényleg rondácskább vagy.
2014. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Üdv a való életben. Idézem a nőket: "A belső a fontos nem a külső"
2014. aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%

A lányok a külsőre mennek, ez beléjük van kódolva.

Ahogy az állatvilágban, úgy itt is így van, hisz tojók is a színesebb, szebb egyedeket kedvelik.

2014. aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

#2:

Bocs, de ne az összes nőt idézd, mert ez nem igaz.

Igenis fontos a külső valamilyen szinten akár egy nőnek akár egy férfinek.

Ti, férfiak se jösztök össze egy számotokra nem vonzó kinézetű vagy éppen csúnyácska nővel azért mert belül "olyan szép"......ne legyünk álszentek :)

2014. aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Ezeken az oldalakon a bukott,gyáva emberek vannak kik önerőből ehez gyávák.Ez a könyebb út.Plussz azokon az oldalakon lévők 81%-a csak azért van fent hogy beszóljon a másik embernek.Az a gáz ha ezt komolyan veszed,mert az olyan oldalak pöcegödrök.
2014. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%

#4

Kutatások kimutatják, hogy a nők a férfiak 80%-át csúnyának tartja, míg a férfiak csak a nők 20%-át.

2014. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ezt én megértem, utolsó előtti de a tény az tény. A lényeg itt is megmutatkozik.
2014. aug. 1. 14:11
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

6: Linkeld már be légyszíves, hogy ezt hol olvastad! (nem kötekedésből, tényleg érdekel)


--/F

2014. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

#6:

Milyen kutatás?

Kiket kérdeztek meg?

De tudod mit, hidegen hagy a kutatás, a valóság nem egy statisztika, ugyanúgy van nőben és férfiben is akinek jobban és van akinek kevésbbé számít a külső, tetszik vagy sem.

Fogadjunk ha belinkelnék egy csúnya nőt és azt mondanám, hogy járjatok vele mert belülről gyönyörű, senkinek nem kellene, de magyarázat az lenne rá......hagyjuk már.

Nem a kutatás számít hanem a való élet, márpedig a külső akkor is fontos.....ez van :)

2014. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.Nem mutatkozik meg,mert ezek az emberek szánalmas csődtömegek,akik felregisztrálnak de attól még ms tökéjt keresik érted(tisztelet a kivételnek)

Egy ilyen oldal nem az egész világot mutatja be,csak annak a mocskát.Az olyan oldalakkal nem érdemes foglalkozni.

2014. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!