Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért idegesít fel ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesít fel ennyire?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akinek van egy netes kapcsolata és egy folytában róla beszél teszi ki az össze szerkesztett képeket és így szeretlek amugy szeretlek. Nem vagyok féltékeny csak annyira inritál nekem volt egy éves és bár hónapos kapcsolatom neki meg pár hónapos.
2014. aug. 1. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
küld el a francba , nevetséges
2014. aug. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
féltékeny vagy :D én lesz.rnám hogy mit csinál
2014. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny csak baromira idegesítő hogy bár hónapos kapcsolatával ráadásul netessel úgy dirigál mint aki minden tudna a szerelemről.
2014. aug. 1. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:
A semmire okoskodó emberek általában idegesítőek.. a netes kapcsolatot össze se lehet hasonlítani egy igazival. Nevetséges amit csinál.
2014. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne idegesítsen,sok ilyen van én magasról leszarom az ilyen erőltetett dolgokat.Tudod bizonyítania kell a világnak,hogy ő ennnnnnyire "boldog:))
2014. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is leszarnám ha nem lenne olyan nagyképű és nem hinné magát csodaszépnek.És nem lenne sznobb hogy neki van egy netes kapcsolata.
2014. aug. 1. 16:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Le lehet iratkozni a hírfolyamáról! :) Engem is irritál pár ember, és ilyenkor elengedhetetlen, hogy megtegyem ezeket a lépéseket. :) Ha ennyire zavar a csaj (okkal) akkor tedd meg te is ezt a lépést.
2014. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!