Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatom lehetne, hétvégente tudnánk csak együtt lenni. Félek kevés lenne. Nem merek belemenni :/ tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 16:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Még nagyon ismerkedés elején vagyunk, de úgy érzem lehetne belőle valami.. :))

viszont ha valakit szeretek, akkor nagyon ragaszkodós vagyok, szinte mindig vele lennék. na, ez a bajom :)

2014. aug. 1. 16:39
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekemis ilyen kapcsolatom volt h csak hétvégente taliztunk

Másfél évig működött, és nem a távolság miatt szakítottunk :)

L

2014. aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
működhet, nálunk is így volt. 2 évig együtt voltunk így, majd összeköltöztünk :)
2014. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is volt ilyen kapcsolatom, sohasem ért volna véget, ha a szülei nem kavarnak... :-)


...és mégvalami, egy jó kapcsolat alapja a következő:


1.: messze legyetek egymástól

2.: ritkán találkozzatok


Engem megőrjítene, ha egy nő állandóan a nyakamon lógna, egy idő után már utálnék vele találkozni is... :-)


(attól, hogy szeretsz valakit, nem úgy kell kimotatni, hogy lélegzetet sem vehettek egymás nélkül... :-))


Az igazi szerelem valami olyasmiről szól, hogy annyira megbizol a másikban, hogy szinte bármit "megengednél" neki, mert tudnád, hogy úgysem bír nélküled élni... :-)


Namármost ilyen emberek között nem fodulhat elő, ők erre alkalmatlanok! :-)


(Azt hiszem a pingvinek is egy párt választanak maguknak egy életre.)

2014. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is távkapccsal kezdtem, és kb egy évre rá összeköltöztünk. Egyáltalán nem volt rossz, talán az utazási költséget leszámítva :) Azért készülj fel hogy 1-2 hetes kihagyás után szénné leszel kefélve már ha magamból indulok ki XD
2014. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hű ez tök aranyos :)

Véleményem szerint simán lehetne. Nekem is volt egyszer, igaz annak vége lett, de nem a távolság miatt. Van viszont olyan ismerősöm aki távkapcsolatban él már több éve. :)

2014. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Olyan típus vagyok, mint te. Nekem is kevés lenne így... Én inkább kihagynám.
2014. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem most is ilyen kapcsolatom van, bár a szünet miatt a nyárra ideköltöztem. :D

Tökéletesen működik már több mint 20 hónapja. :)

2014. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én a távkapcsolatról jó véleménnyel nem tudok lenni. Csak oda 3 évem! De amíg működött, addig jó volt, de a végefelé már nem.
2014. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

nagyon szépem köszönöm a válaszokat! :)

jöhet még! :)

2014. aug. 1. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!