Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ennyire könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyire könnyen eldobni, harc nélkül befejezni?

Figyelt kérdés

Szóval, barátnőmmel 1 év 1 hónapot voltunk együtt. Semmi veszekedés, álom volt az egész. Szombaton bejelentette facebook-on hogy dob, nem érzi azt amit előtte. Kedden átbeszéltük kulturáltan, de végig sírt, közben azt mondogatja barátnőinek,hogy hiányzok és,hogy szeret.Ráadásul a szemében nem láttam azt,hogy te csak egy srác vagy. Azt láttam,hogy Andris,kellesz.

Ha ez lett volna az első probléma is, nem menekülni kellett volna hanem beszélni róla, de meghátrált, de nem haragszok rá.

Vissza fogom szerezni,hatni fogok rá.De nem tudom ezt az egészet mire fogni,ötletek?


2014. aug. 1. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez volt :) 1 év és pont ezzel a szöveggel jött...

Egy kapcsolat két dolog miatt ér véget leginkább:

- kiszeretnek valami miatt a másikból

- beleszeretnek másikba és mivel vonzóbb a lehetőség oda megy... :)

Nem tudom hány éves vagy , de szerintem még jó pár évig ez lesz... Én is mindent megadtam és így jártunk :))


F/19

2014. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha egy nö menni akar, hagy menjen. Ha el lehet vinni, hagy vigyék. Ha már nem szeret, akkor fogd föl hogy nem szeret, ès ne a szeméböl akard kiolvasni azt amit te szeretnèl. Dobott téged, hagyd a fenébe.
2014. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon is könnyű kimondani, hogy vége. Főleg egy hullámvölgyben. Csak aztán utána esik le az embernek, mikor elkezd hiányozni a másik, hogy ez így nagy butaság volt, és legszívesebben visszacsinálná. Talán pont az volt a gond, hogy sosem veszekedtetek, nem volt semmi változatosság a kapcsolatban, így elfelejtette, mennyit is érsz neki. Ez most talán furcsán hangzik, de időnként szükség van a vitákra, kis sértődésekre. Egyrészről hogy ne maradjon bennetek a ki nem adott feszültség, másrészről pedig ilyenkor jön rá újra és újra az ember, hogy mennyire fontos neki a másik, és nem akarja elveszíteni. Persze nem azt mondom, hogy egy kapcsolat lényege a mindennapos világrengető veszekedésekben van, egyáltalán nem erre gondoltam. De szerintem időnként akkor is szükség van vitákra, ha csak néhány perc erejéig is.

Szerintem egyébként még van esély, hogy visszaszerezd. De addig lépj, amíg még ennyire hiányzol neki, mert aztán utána ha átlép a következő fázisba, és elkezd belenyugodni, hogy vége, onnantól már nem biztos, hogy vissza lehet csinálni ezt az egészet.

2014. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért sírt, mert vagy fizikailag vagy lelkileg megcsalt mással. Ha csak szimplán megszűntek az érzései, akkor nem pazarolt volna egy talit se a szakításra. Szóval jobb, hogy vége,garantáltan van vagy volt más pasi a dologban.
2014. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért tudja ilyen könnyen befejezni mert


1. már nem szeret, szóval valószínűleg alapból nem volt szerelmes, csak fellángolás...


2. beleszeretett valaki másba: ami szintén azt jelenti hogy nem voltak igazán mélyek az érzései irántad.


És a lényeg: miért akarod visszaszerezni? Ne alázd már meg magad... Ha menni akar menjen, keresel jobb nőt. Annyi szingli csaj van még a világon.

2014. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Emberek, nem biztos, hogy megcsalta.

"nem érzi azt amit előtte", mármint azt amit a kapcsolat elején? Persze, hogy nem. Sokszor előfordul, hogy akkor tudjuk meg mennyit is számít a másik miután már elvesztettük. Lehet a barátnődnél is ez volt, ezért is mondogatta a barátnőinek, hogy hiányzol neki.

Ne gondolj rögtön a legrosszabbra.


20/L

2014. aug. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg, csak nem érezte amit előtte ezt mondta. De visszaszerzem, újra elintézzem hogy belémszeressen nem adom fel :)
2014. aug. 2. 13:28
 8/10 anonim ***** válasza:
jó:) alázkodj meg nyugodtan és kuncsorogj.... csak szánalmasnak fog tartani, és párszor max szexeltek, aztán otthagy. Majd pedig keres egy olyan párt akinek van tartása, büszkesége...
2014. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez nem büszkeség kérdése. Nem én fogok könyörögni neki hogy vegyen vissza, ráébresztem hogy szeret. És ha ő úgy gondolja hogy nálam fog kopogtatni hogy beszéljük meg elmérlegelem ;)
2014. aug. 2. 17:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha 1x már szakított veled akkor marhára szerethet... na mind1. Te tudod.
2014. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!