Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúkhoz szóló kérdés. Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkhoz szóló kérdés. Ti mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

3-4 hónapja szakítottam a barátnőmmel. Mivel úgy éreztem, hogy ő nem szeret. Neten ismerkedtünk meg és hamar egymásra találtunk. Izzott köztünk a levegő mindig. Vannak közös barátaink is. Vagyis voltak. A sztori: Ugye megismerkedtünk. Lett egy 4-es barátság a netről. 1 másik fiú, 1 lány, én és a barátnőm. Kezdetben csak barátságnak indult.

De mint mondtam ebből szerelem lett. A barátnőm nehezen fogadott a bizalmába. De én elnyertem azt. Szerettem őt. Betelt a pohár. A barátnőmnek volt még pár fiú barátja, de mind barát volt, tehát nem zavart. Mikor nehéz időket élt, ahelyett, hogy felhívott volna és beszélt volna a gondjairól, többször emlegette az öngyilkosságot is, amiből elegem lett. Ez kiverte a biztosítékot és végül kimondtam, hogy végeztünk. Nekem ezek után új barátnőm lett, 4 nappal a szakítás után. Viszont az ex barátnőm egyik jó barátja a minap felkeresett e-mailben és közölte, hogy idióta vagyok. Nem tudja nézni, hogy a barátja boldogtalan és ha neki ilyen barátnője lenne sose szakított volna vele. Elmesélte azt is, hogy a barátnőm bizonytalan volt és se veled, se nélküled kapcsolat volt ez részéről és az utolsó hónapban amikor érezte, hogy a végét járja a kapcsolat rájött, hogy se nélküledre vágyik. Viszont ekkor késő volt. A barátja szerint az, hogy nekem 4 nappal később barátnőm lett azt mondta, hogy csak a látszat.

Mikor végeztünk egy régi közös barátunk közölte az exemmel, hogy örökre elveszített engem (a legjobb barátját is). Az ex barátnőm barátjától tudom, hogy ez szörnyen megviselte.

És azt is tudom, hogy nagyon sok srácot utasított már el, csak azért mert még bízik benne, hogy fel fogoom keresni. Azt is tudom, hogy minden nap várja a hívásomat, hogy kezdjük újra. A bizalomnál... A szennyesek kiteregetésénél..És azt is tudom, hogy most már kész BÁRMIT megtenni, hogy kezdjük újra.

Úgy gondolom, hogy mivel én szakítottam, nekem kéne őt visszafogadni. A baráttól tudom, hogy 3-4 hónapja nincs öngyilkossági gondolata, mert ha valami zűr van, vagy fél, vagy nem érzi jól magát az exem, akkor rám gondol és jó kedve lesz és minden egyszerűnek tűnik. Persze az exem nem tudja, hogy írt nekem levelet a legjobb barátja.

Az ex barátnőm viszont mondta is a végén, hogy ő vevő rá, hogy kis idő múlva újra megpróbáljuk.

Nem tudom hogy döntsek.


2014. aug. 1. 17:49
 1/7 RRR ***** válasza:

hát ezt így elolvasva

én se

2014. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy lett barátnőm, az exem jó barátja felvette velem a kapcsolatot és olyanokat mondott, amiket nem gondoltam volna...
2014. aug. 1. 17:54
 3/7 anonim válasza:
A nagy kérdés: Érzel még valamit a volt b.nőd iránt? Lehet a mostani csaj csak azért van, hogy elhitesd magaddal azt, hogy az exed iránt nem érzel semmit!
2014. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Uhhh, de ha van most bnőd, akkor meg az lesz gáz, hogy az exért otthagyod őt. Nehéz kérdés. Az egyértelmű, hogy anno te szúrtad el szerintem, ha valami gondja van, mégha ez zavar is, nem kellett volna még rátenni egy lapáttal. Én az újra összejövések ellen vagyok, mivel ha igazán szeretted, nem kerestél volna mást, főleg 4 nappal utána. Ezért szerintem, felejtsd el őt, mégha ez rosszul is esik. Napersze én is tévedhetek.
2014. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindenki azt mondja akivel eddig beszéltem, hogy a volt barátnőm az igazi, mert ha egy lány szívét összetörjük és ő hajlandó megbocsájtani és újrakezdeni akkor tényleg ő az igazi.


Hirtelen ugrottam a másik kapcsolatba, de lehet hogy csak azért, hogy vigasztalódjak és bemeséltem magamnak, hogy boldog vagyok.

2014. aug. 1. 18:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt fekszek az ágyon és mindjárt megmondom neked mi lesz a ku***a jó.... Ìgy vad idegenként...
2014. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ez volt 2 éve, hogy szakitottunk a párommal és 2 hónapig együtt voltam mással, de csak azért, hogy elhitessem magammal, hogy nekem az exemre nincs szükségem, nem hiányzik, nem szeretem stb. de végül mégis nála kötöttem ki és azóta össz-vissza 3,5 éve együtt vagyunk...szóval szerintem egy próbát megér, mert nekem pl. bejött :)
2014. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!