Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez azt jelenti hogy megunt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti hogy megunt a párom? Pedig én mindent megtettem érte.

Figyelt kérdés

Sajnos a páromon nem igazán tudok kiigazodni. Úgy érzem én teljesen jól állok hozzá a kapcsolathoz, megteszek érte mindent, mégis talán túl sok? A mi helyzetünk kicsit speciális, sőt eléggé az. A "mindennapi rutin" felborult, sőt nincs. Külföldön lakunk, ő nem magyar. Saját üzlete van, otthonról dolgozik, tehát otthon van, én pedig megpróbálok itt dolgozni ebben az országban, de még nincs sajnos munkám. Kb egy hónapja lakunk együtt.


Eddig minden szép és jó volt, kedveskedett, odafigyelt, de mostanában nem igazán keres. Próbáltam felé jelezni a problémámat, de ő csak "rinyálásnak" fogja fel. A szex is ritkul..régebben minden nap volt, most meg már 3. napja nincs semmi, hiába kértem. Jelenleg fáj a feje. De a haverjára van energiája, aki 1-2 óra múlva jön. Hiányzik a sétálás, nem nagyon lehet vele elmenni sehova... Étterembe a hónapok alatt még nem voltunk kettesbe, szerettem volna együtt fürdeni vele, de ezt se lehet összehozni...

Tegnap elkísért itt orvoshoz, mert szükségessé vált számomra, de akkoris tépte a száját hogy neki nincs kedve elmenni (talán nekem van?:D), valamint a végén a gyógyszertárba nem volt hajlandó eljönni velem ami kb 7 perc séta oda, 7 vissza, hanem hazamentünk és levágta magát az ágyra. Úgy, hogy közbe nekem jó kis fájdalmaim voltak. Ha próbálom vele kedvesen, normálisan megosztani a problémáim, akkor sokszor úgy csinál mintha nem is hallaná, egyszerűen nem is akar válaszolni. Csak annyit mond hogy "cssss", nem akar róla beszélni. De így hogy oldjunk meg bármilyen problémát is?



Tudom hogy szeret egyedül lenni, gondolkodni, elmélkedni (eléggé elvont), viszont úgy érzem hogy teher vagyok neki. Azt tudni kell, hogy eléggé elszokott szerintem a szerelemtől és a kapcsolatoktól mivel évekig nem volt barátnője, valamint "előttem" is egyedül töltötte a napjait amolyan magányos farkasként. De véleményem szerint egy párkapcsolat két emberből áll és nem csak nekem kell érte tenni ,rugalmasan "alkalmazkodni" a másik emberhez, hanem neki is. Kicsit fáj, hogy állandóan nekem kell nyelni és még ráadásul rosszul is érzem magam néha.


Más párok hogyan oldják meg ezeket a kényes helyzeteket? Problémát hogy lehet normálisan megbeszélni hogy a páromnak ne az jöjjön le hogy "hisztizek"? Nagyon szeretem és nem szeretnék vele emiatt szakítani... :( viszont úgy érzem hogy csalódott bennem. Én mindent megteszek érte, talán ez a gond...?

Hogyan lehetnék számára NEM teher? Hagyjam egyedül egész nap és este közeledjek hozzá? Mert ha ráhagyom hogy ő jöjjön akkor meg az lesz a baj, hogy csak ő keres engem. Valaki segítsen :(


23/L


2014. aug. 1. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A felét elég volt elolvasni ahhoz h kiderüljön valóban megunt.
2014. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legszívesebben azonnal kirakna az utcára,mint a macskát sz*rni.Csak ehhez sincs még gerince.Nagyon gyorsan lépj le onnan.
2014. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem is..."ne legyél senki megunt babàja"ha van eszed nem nézed el neki...hanem lelépsz!De lehet,hogy màr màssal csal...
2014. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hànyéves a pasi?
2014. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
28 lesz hamarosan. Azt viszont tényleg hozzátenném pozitívumként, hogy értem sokmindent megtett. Ahogy én látom a "problémát" az annyi hogy idegesíti hogy együtt vagyunk tulajdonképpen non-stop, holott hajdanán ez nem idegesítette. Tehát egyedüllétre van szüksége, úgy mint mikor még nem voltam itt....
2014. aug. 1. 19:17
 6/8 A kérdező kommentje:
az biztos hogy nincs senki más számára, hiszen elég zárkózott, nem megy el sehova (magam is látom), nem mozdul ki, hanem a barátok jönnek hozzá. Valamint mindig mondta nekem, hogy ne hagyjam el, mert ha elhagyom akkor ő egyedül fog meghalni.... blabla. szóval, tudom hogy szeret, csak a maga módján.
2014. aug. 1. 19:21
 7/8 anonim ***** válasza:
A többiek leírták a lényeget. Köszönj el. Van még kérdés?
2014. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ülj le vele, próbálj meg egy őszinte beszélgetést, kérdezd meg mi a baja, őszintén.

Mondd meg neki, hogy azt akarod, hogy mindketten boldogok legyetek, de nem úgy néz ki, hogy Ő az, és te sem.

Ha nem megy, akkor meg.. ha tudsz valahova menni, akkor menj, ha nem, akkor próbáld meg te elutasítani őt egy ideig.

2014. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!