Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem vagy ne?

Figyelt kérdés
Pár napja az egyik fb fiú/férfi ismerősömmel álmondtam. Régen beszéltem vele kb 1 és fél éve meg sms-eztünk is és jó volt, de aztán összejöttem 1 sráccal akivel nem kellett volna és ő pedig megharagudott mert szerinte 'átba*tam' de pár nap múlva szakítottunk a sráccal..:\ és azóta nem is ír ez a régi 'ismerősöm' csak ha kiteszek új profil képet azt lájkolja , de azt sem sokszor ..és kb ennyi..az 1 és fél év alatt sokszor gondoltam rá de nem mertem rá írni, .. de ez az álom úgy gondolom lehet 1 jel vagy ilyesmi...és azon gondolkodom rá írjak-e vagy ciki lenne ennyi idő után..szerintetek? :\\ :(
2014. aug. 1. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt elcseszted.

Miért nem szedeted fel magad egy másik pasival egy lebujban?

2014. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tedd meg! Írj rá!
2014. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki, veszítenivalód nincs.
2014. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lájk
2014. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egy próbát megér, max nem válaszol

de legalább tudod hogy te megpróbáltad és nincs az a bizonyos mi lett volna ha

meg persze akár jól is elsülhet

2014. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
egy próbát mindenképpen megér, max. nem jön össze, de akkor legalább talán kiábrándulsz belőle, így meg szenvedsz, ha nem teszed meg és érzel iránta valamit
2014. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor megpróbálom :)
2014. aug. 1. 20:59
 8/9 A kérdező kommentje:
ráírtam és jól elbeszélgettünk, mint azelőtt, bár már nem olyan 'közelséggel'. Szeretnék újra úgy beszélni vele, meg majd találkozni is de még ezt nem szeretném neki megmondani. Szóval szerintetek , megint én írjak rá , vagy várjam meg hogy ő írjon? ..úgy gondoltam hogy ha 4-5 napig nem írna , akkor én rá írok..
2014. aug. 12. 13:41
 9/9 anonim válasza:
hát nem tudom, most pont én is egy ilyen problémával küzdök nagyon úgy tűnik, hogy írni a tippet sokkal könnyebb volt, mint megtenni 6-os voltam
2014. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!