Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 17 éves csaj de még szüz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17 éves csaj de még szüz vagyok! Tecik egy pasi, aki 20 évvel idösebb nálam, de én nagyon beleszeretem! És ö csak a sexet akarja tölem és bevalom hogy énis kiváncsi lennék hogy, hogy sexel! Menjek bele?

Figyelt kérdés
2008. aug. 5. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne menj bele csak a szexbe! Ha mindketten őrülten szerelmesek lennétek egymásba, más lenne a helyzet, de tudnod kell, hogy 20 év korkülönbség áthidalásához tényleg nagyon-nagyon nagy szerelem kell - hosszabb távon persze. Tapasztalat..
2008. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Ne menj bele.Egyáltalán nem biztos,hogy olyan nagyon jó dolog lenne így elkezdeni,hogy a másik 20 évvel idősebb tőled és ráadásul ő csak azt akarja.Arról meg nem beszélve,hogy kölcsönös szerelem sincs nálatok.
2008. aug. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz,de viszont ha szeretnéd hogy lefeküdjön veled aztán meg eldobjon akkor menj bele bátran,én kétlem hogy a szex után beléd szeretne...
2008. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Ne ne menj bele a szexben hiszen érzelmek nélkül szinte semmit sem ér. Nekem van egy másfél éves kapcsolatom és nem kicsi a korkülönbség nálunk 18 év. Nagyon szeretjük egymást és együtt mindent leküzdöttünk már az életben. Persze még nem mondhattuk el a világnak hiszen baj lenne belőle mert ezt az emberek nem értenék meg :( De ha jobban belegondolok akkor így még édesebbek az együttléteink hogy nem minden nap vagyunk együtt, hiszen ilyenkor van mire várni ;) Mindenkinek azt ajánlom hogy ne a kort nézzék elsősorban a szerelemben (igaz ez elég döntő lehet) de ha egyszer valaki szerelembe esik utána már nem számít semmi csak az hogy együtt lehessenek. Szóval szerintem ne menj bele nagyon meg fogod bánni. Én ezt tudom tanácsolni...
2008. aug. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!