Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha így nézek ki, akkor ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így nézek ki, akkor ez hátrány a lányoknál?

Figyelt kérdés

Szóval, 170 centi vagyok, zöld szemű, feketehajú, fekete szemöldökű, de elég vékony, és egyáltalán nem vagyok izmos. Kb 60 kiló lehetek.(most eléggé lefogytam.)

Van olyan csaj, aki nem csak az izmos férfiakra megy?


2014. aug. 2. 00:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
van persze! ugy gondolom most lehet egy melypontod van, de hiddel mindenkinek van egy társa valahol, és idő, TÜRELEM KELL hozza:)
2014. aug. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nincsen villám alakú sebhely a homlokodon?
2014. aug. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
#2 akkor ezért volt a neve ts-en az egyik channel-nek az hogy "új pw mert Tibi meleg" :D
2014. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

Szia!


Ha az én 180 cm 60 kilós kombómmal megtudtam "szerezni" azokat a csajokat akiket akartam akkor nem lesz problémád neked se :DD


Csak költs magadra többet és kész :D mondjuk én könnyen beszélek mivel a szüleim ezt megoldják helyettem de szerintem ennyi az egésznek a titka...

Amikor elkezdtem középsulit nagyon visszahúzódó/csendes fiú voltam, de "nézek ki valahogy" szerencsére és ez nagyon sokat segített... és mára már a suli legjobb csajai is megvoltak :pp

2014. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"mivel a szüleim ezt megoldják helyettem"


Apuci pénzével könnyű csajozni.

2014. aug. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

na ezaz, én is sokat adok a külsőmre, kedvenc boltom a H&M

szinte minden ruhám onnan van

ráadásul ingmániás is vagyok

szóval adok magamra, de vékony vagyok, úgy érzem nem vagyok férfi

2014. aug. 2. 00:43
 7/15 A kérdező kommentje:
amúgy meg 20 éves vagyok, és eddig 4 barátnőm volt, és mindd idősebbek voltak nálam. A legidősebb 27 volt :D diplomás nő :D
2014. aug. 2. 00:44
 8/15 anonim ***** válasza:
amúgy nekem meg pont a magas vékony fiúk tetszenek..
2014. aug. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Alapíts egy bandát, nevezd el a füvezéről, ès pár éven belül a nők tárt lábakkal fognak várni xD
2014. aug. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem gáz annyira ha vékony vagy hiszen én is az vagyok :DD


és mégis sikerült eddig majdnem minden... :D


Legyél kicsit titokzatosabb vagy nem tudom... :D Képzeld el még face-m sincs már 1.5 éve mert feltörték töröltem és nem csináltam ujjat... és ez szerintem egy kis + hogy nem tudják hogy ki vagyok, nem tudnak "rámkeresni" és nem ismernek szóval izééé öhm ha bejövök valakinek akkor jobban nyit felém vagy nemtudomn mert nem tudja ki vagyok és furdalja a kíváncsiság :P


Na akkor leírom hogy milyen negatívumokkal sikerült:


-viiszahúzódó,csendes


-180 cm 60 kiló


-nuku facebook


-és ugye ami volt: anyagi háttér + adok magamra már-már tisztaságmánia... :/ )

2014. aug. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!