Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy kapcsolat, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy kapcsolat, hogy nem vonzódsz a másik külsejéhez?

Figyelt kérdés
Megtaláljátok a közös hangot,hasonlít a stílusotok,jol érzitek magatokat együtt,de a külsejét nem tartod szépnek,vonzónak.

2014. aug. 2. 00:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kapcsolat sok mindenből lehet, sok okból kialakulhat. Lehetni lehet, de komoly kapcsolat szerintem nem.
2014. aug. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, de elég ritka.
2014. aug. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha abszolút nem vonzódsz a külsejéhez, akkor nem, szerintem.
2014. aug. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
minden téren kell vonzalomnak lennie, arra épül az egész
2014. aug. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a szitu. Pedig minden más stimmel.
2014. aug. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy idő után ez tönkreteszi az egészet. Több mint egy évig voltam ebbe benne.... Sajnos, ja és élő példa arra, hogy nem számít egy csajnak a külső hanem csak a személyisége miatt fogott meg.. Remélem olvassátok és könyvelitek a rinya helyett

18/L

2014. aug. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azt tudom esetleg elképzelni, hogy bizonyos idő után kialakulhat a vonzódás, de különben, ha nincs vonzalom, akkor nincs normális kapcsolat sem. Én speciel el se tudnám képzelni, hogy odaadjam magam egy olyan pasinak, aki iránt nem érzek vonzalmat. (És ugyebár ha nincs szex, akkor valós kapcsolat sincs.)
2014. aug. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Didiiayer ***** válasza:
Nem, nekem nem menne úgy, hogy nem vonzódom hozzá.
2014. aug. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, 70 felett.
2014. aug. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Furcsa mert a személyiségéhez nagyon vonzódom de a külsejéhez nem annyira (nem mondanám rá hogy szép,vagy hogy jóképű).
2014. aug. 2. 01:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!