Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Az exem megkeresett pár hónapja. Azóta is folyamatosan mindennap beszélünk. Ha találkozunk romantikázunk. Szex nincs. Neki van barátnője. Mindig azzal jön hogy annak a kapcsolatnak úgy is vége lesz. De nem lép. Mondom akkor én lépek ki ebből akkor elkezdi a mi összetartozunk dumát. Most már hogy ennyi ideig vártam kiváncsi vagyok mi lesz.
2014. aug. 2. 08:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Hívogassam amikor a barátnőjével van? Vagy buktassam le valahogy?
2014. aug. 2. 08:54
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha komolyak lennének a szándékai, akkor lépett volna már.

Csak fel akarja izzítani a tüzet, hogy ha a másik kihal, akkor legyen szék, ahova tudjon ülni. Előre gondolkodik, okos. Csak annyiban b*ssza el az egészet, hogy egy férfi tudja mit akar, és gőzerővel megy a céljaiért, ő pedig nem ezt teszi, hanem vár. Várja a másik végét, hogy aztán az előzőbe ugorhasson.

Ezt gondolom.


Ezek alapján neked kell meghozni a döntést, van rá igényed vagy sem.

2014. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annak szerintem nincs sok értelme. Inkább mond meg neki hogy vagy hagyja ott a barátnőjét vagy ne keressen téged többet.
2014. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kerida ***** válasza:

ha találkozunk romantikázunk...


ennél egy pontnál tekerjük egy kicsit előre a kazettát: összejöttök. Miközben te várod ő talál egy lányt aki hülyíthet... mit fog vele csinálni? Romantikázni! No angyalom, ha ő lelkiismere furdalás nélkül romantikázik, egy olyan lánnyal akihez elviekben már köze nem kéne, hogy legyen akkor te ugyanezt megkapod majd tőle, csak ott te leszel aki beszopja az egészet.


Az összetartunk dumát meg azért nyomja el neked, mert vevő vagy rá. Tiszta sor, ha ajtót mutatsz neki és nem engeded vissza, akkor kénytelen vagy jellemesen viselkedni vagy lemondani rólad. De mivel nagy benned a megingás, így röhöghet a markába, hogy lesz egy vészbejárata...


Te életed, de szerintem amit magaddal és ő veled művel az egy nőnél több mint alázás a javából... :/

2014. aug. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!