Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha két ember jó erősen megfogj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember jó erősen megfogja egymás kezét, akkor könnyebben átvészelik a nehéz időket, ugye?

Figyelt kérdés

Hiszek a szeretet erejében, hogy ha két ember összefog, akkor nincs lehetetlen, és együtt bármire képesek.

Az egymás felé irányuló megbecsülés, szeretet, bizalom, és a tenni akarás - ezek mindennél nagyobb erőt adnak.


Hisztek ebben?

Van ilyenre példátok ismerősök között?

Én hiszek benne.


2014. aug. 2. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
még nagyon sokat fogsz csalódni az életben :)
2014. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is hiszek ebben, de ez inkább utópia. Azért, mert az emberek 99%-nak sokkal fontosabb a saját boldogsága, érvényesülése, mint hogy küzdjön a másikért. Ez rossz hozzáállás, mivel sokkalta több szeretetet kap az ember, ha előbb ad is, önzetlenül. Szóval egoisták vagyunk, mi emberek. Nem nagyon látok ilyet az ismerősi körömben, pedig én aztán megválogatom a barátaimat.
2014. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha felétek száguld egy vonat szerethetitek bármennyire is egymást, el fog b**zni. Így nem nem hiszem, sok ember szereti egymást igazán, még is tudják hogy bizonyos okok miatt soha nem lehetnek együtt. Álomvilág csak a fejünkbe létezik, ez sajna a csúnya valóság, ne álmodozz mert hatalmasat fog rád verni az élet.
2014. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, mert akkor annyira fáj a kezük, hogy nem figyelnek oda a belső fájdalmakra:D
2014. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszek ebben, mert ha így kiállnak egy kamion elé, akkor azt nem tudják megállítani.
2014. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én teljesen meg akarok állni a saját lábamon és idáig is mindig én segitettem másoknak, nekem soha senki. Tehát ha a barátnőm rossz paszban volt én vigasztaltam, forditva már ő épp nem ért rá. Ha valakit ki kellett segitenem anyagilag, én adtam, nekem még annyit se segitettek hogy otthon felejtettem a pénztárcámat és másnapra kölcsön, hogy vegyek egy szendvicset. Ugyhogy én segitek, de én már nem hiszek abban, hogy nekem segitene valaki, kivéve a családom. Már abban sem hiszek, hogy olyan társat találok akivel egymást segitjük, valahogy ebben is tudtam csalodni. Persze azért nyitott vagyok, hátha már egyszer pozitivan is tudok csalodni.
2014. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szeretet nem old meg mindent, pl. nem gyógyít meg egy halálos betegségből. Könnyebbé sem mindig teszi az életet.


A szeretet az ember minősége. A legjobb dolog, amire képes vagy.


Ezért érdemes gyakorolni minden nap.


***


A kérdésedre válaszolva: a nehéz idők nem mindig átvészelhetők. De szeretettel valóban könnyebb.

2014. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!