Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért borul így ki azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért borul így ki azon, hogy csókolóztam a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés

2 éves korunk óta ismerjük egymást, a legjobb barátnőm és tudom, hogy mindenben számíthatok rá. Viszont a barátom annyira nem kedveli, mert szerinte túlságosan pörgős, semmit nem vesz komolyan és úgy van vele, hogy azért, mert pénze van, bármit megtehet... De nem ilyen ő, csak a barátom hiszi azt.

Tegnap volt a legjobb barátnőm szülinapja és megünnepeltük kicsit és egyszer csókolóztunk, de ez nekünk nem jelent semmit, csak hülyülés. Megtudta a barátom és teljesen kiakad, felemelte a hangját és hogy én megcsaltam, meg fogalma sincs, hogy ezek után mit gondoljon rólam. De az előző barátomat sosem zavarta ez és nem értem, miért kell úgy viselkedni emiatt, mintha a fél várossal csókolóztam volna.


2014. aug. 2. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
leszbikus hajlamaid vannak vagy mi? minek egyáltalán smárolni a legjobb barátnőddel? ez valami új divat? mi lenne ha a pasid a legjobb haverjával smárolna? te nem buknál ki?
2014. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Én a barátod pártját fogom, de nincs kedvem kifejteni hogy miért, meg láthatóan túl buta vagy hozzá s talán fel sem fognád.
2014. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nincsenek leszbikus hajlamaink, amiért pár ital után ezt tesszük, még nem leszünk leszbik.

Ha smárolna a legjobb haverjával, nem borulnék ki, mert tudom, hogy nem komolyan tette.


Nem vagyok buta, ne néhány sor után ítélj, légyszíves.

2014. aug. 2. 19:17
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Egy lánnyal való smár nagyjából egyenértékű egy fiúval történővel.

Megcsaltad.

Jogosan akadt ki.

2014. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Az alapján ítélek amit mutatsz és miért ne tehetném meg, én leszarom az ilyen "nem is ismersz dumákat", az vagy amit mutatsz.
2014. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

szerinted az normális, ha pár italka után smárolsz a legjobb barátnőddel?:D

hány évesek vagytok?

2014. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert egy normális, hagyományos barátnői viszonyban ilyen nem fordul elő :)

Nekem is volt nagyon jó barátnőm, akivel együtt nőttünk fel, de mégse jutott sose egyikőnk eszébe se, hogy csókolózzunk.....

2014. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ez számára nem normális. Lehet hogy számodra igen, de például én nem tűrném el. Mert ez számomra megcsalás kategória, még ha szerinted ez belefér akkor sem. Nem tudom hogy nálatok ez alap e, de szerintem ez nem olyan ami belefér. Így gondolhatta a barátod is.
2014. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg buta vagy ha ezt meg kell kérdezned, hogy miért baj.
2014. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha lánnyal is de megcsaltad!! Neked tetszene ha "hülyeségből" 1 másik fiúval csókolózna??!!

Ja a leszbikus hajlamokról nem is beszélve..

2014. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!