Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik este volt egy hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik este volt egy hatalmas csótány a szobánkban. Barátnőm azóta nem nagyon áll velem szóba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Undorodom a bogaraktól és nem mertem lecsapni.

Ő csapta le. Azóta ki van akadva, hogy milyen férfi vagyok, hogy ennyire se vagyok képes.

Azt mondja teljesen csalódott bennem.

Azóta szeretkezni se akar és alig szól hozzám.

Mit tegyek? Nem tehetek róla, hogy félek a bogaraktól.

22F


2014. aug. 2. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
menj kisfiam mosogatni,port törölni,
2014. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig meg kell értenie, hogy bizonyos embereknek vannak félelmei. Nekem néha a magasság hozza elő ezt az érzetet. Kérdezd meg, hogy ő mitől fél.
2014. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Takaríts gyakrabban.
2014. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
édes istenem, kérdezd meg tőle ő mitől fél de igazán, fognék és vennék egy olyat, és rádobnám a testére mikor nem figyel , kíváncsi lennék a rekaciójára.... ám nem , szerintem ezt pedig teljesen megérhetné... hát mindenkinek vannak félelmei.
2014. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!