Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha o is szeret akkor nem kellene neki is keresnie?

Figyelt kérdés

Egy lannyal mar eleg jol alakul a kapcsolatunk. Regota ismerjuk egymast tobbszor is talalkoztunk mar. Volt mar atkarolas es csok is. Viszont nem beszeltuk meg egymassal hogy mi is koztunk a helyzet. En egyertelmunek tartom hogy mar nem kell megbeszelnunk azt hogy jarunk-e. Egyebkent nem is beszelunk annyit mint az igazan szerelmes emberek szerintem. Mindig en irok neki ha neten beszelunk o sosem ir nekem. Igaz hogy utana orakat beszelunk de igenylem azt hogy o is keressen neha. Szerintetek ezeket el kellene mondanom neki? Vagy varjak vele hogy o keres-e ha en nem keresem egy napig?

17/F a lany 16 eves.


2014. aug. 2. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
16 évesen lehet túl fiatal még ehhez. Nekem is volt 16 éves barátnőm 18 éves koromban, de azt se lehetett szerelemnek mondani, őt is inkább én kerestem mintsem fordítva. Mondd csak el neki, de személyesen ha lehet, aztán meglátod mennyire kezeli komolyan.
2014. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!