Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja ezt a pasim ennyire? L/18

Figyelt kérdés
A barátom néha meg van huzatva hogy facebookon küldjek neki képet magamról.Mondtam neki hogy facen sok kép van de azt mondta neki olyan kell amit most csináltam,nincs facen és csak neki küldöm.Ja és ha az ölembe hajtja a fejét az mit jelent?

2014. aug. 2. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet a képeidre veri, és lehet h ki akar nyalni :D
2014. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mr. Truth ***** válasza:
100%
azt h szeret B + .... ne kombinálj édesistenem NE KOMBINÁLJ!!!
2014. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. jól mondja
2014. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
xD Sok sikert
2014. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyugi nem kombinálok csak kiváncsi vagyok :D
2014. aug. 2. 20:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom is szereti, én szoktam néha küldeni neki pikánsabb képeket:)
2014. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát én nem szeretnék :D Szeretem őt de még nem feküdtünk le.Kicsit szégyenlős vagyok előtte.Enyhén szólva nem vagyok megelégedve a testemmel.Pedig ő mindig mondja hogy gyönyörű vagyok meg tökéletes de én nem így látom :/
2014. aug. 2. 20:30
 8/10 Mr. Truth ***** válasza:

ma 20:30


He a pasidnak megfelelsz akkor minek parázol? Igen behizeleg hogy tetszel neki... nagy átlagban igy is van lefeküdtök dugtok valamelyikötök ráun a másikra szétmentek találkozol egy másik sráccal és minden kezdödik elölről amig be nem nö a fejetek lágya... ez az élet körforgása... Valaki egy kanyart tesz... van aki többet.... és van aki ha nagyon balek akkor körrekordot dönt :D

2014. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Látod megint kombinálsz:)

..ha azt mondja szép a tested akkor az úgy van.

2014. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 biohazardxxx ***** válasza:
basz.d csak közelebb akar kerülni hozzád én is küldtem már a barátnőmnek képet magamról ő róla meg én csináltam néha nézegetem és boldogsággal tőlt el.... :) nem mellesleg izgató hatása vana dolognak mi szexcamoztunk chatrulett.com-on és pont egy magyar játékos nézte :D megbántuk-e? nem mert ugysem találkozunk vele meg ő is elfelejtette már egy szer minden kikell próbálni. :) de a kokót hagyd ki mert az csúnya dolgokat művel maradj csak természetesnél az is faja kúrás közben :D
2014. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!