Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Keressem vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel össze jövőben voltunk,de kicsit megromlott a kapcsolatunk pár dolog miatt és így időt kért.

Ő az egész héten végig nem keresett pedig régebben minden órában írt stb. És írta,hogy nagyon sokat gondolkozik,de én meg már meguntam az egészet és írtam neki,hogy nem kell gondolkoznia..erre ő azt ìrta,hogy miért ne kellene? Én pedig megírtam neki,hogy részemről ennyi és,hogy többet nem akarok vele foglalkozni..ki is töröltem az ismerőseim közül..össze futni véletlen nem nagyon tudunk,mert messze lakik tőlem. Szóval megírtam neki,mert nekem úgy jött le,hogy már nem is érdeklem. Lehet,hogy nem hagytam neki elég teret és az volt a baj.. de már csak így 2napra rá válaszolt az üzeneteimre..:( és a legútóbbit is làtta,de nem írt rá semmit.. amiben az írtam,hogy nem akarok többet tőle semmit...nekem nagyon hiányzik és szeretem. :(

Meddig várjak még,hogy hàt ha ír? :( Nagyon szeretem.. :(


2014. aug. 2. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

amiben az írtam,hogy nem akarok többet tőle semmit...


Na ezért nem kell elhamarkodottan írogatni. Írj neki ha akarsz,de ne számíts sok jóra.

2014. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De,ha annyira érdekelném akkor legalább egy válaszra méltatott volna..
2014. aug. 2. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés?
2014. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az,hogy mit csináljak?:(

Nekem borzasztóan hiányzik..és nem bírom nélküle.. :(

2014. aug. 2. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:

gondolom már írtál neki, nagy butaságot csináltál.

Itt már nem tehetsz semmit.

Közvetlenül már nem léphetsz fel max vmilyen közvetett módon.

Sajnos ha egy fiú nem keres az azt jelenti hogy nem szeret :(

Ennyire egyszerű

2014. aug. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!