Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki meddig bírta nő nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki meddig bírta nő nélkül?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és elsősorban fiatalokra vagyok kíváncsi, velem egykorúakra.

Szóval, kinek mióta nem volt már barátnője, sem intim kapcsolata?


2014. aug. 2. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17 évig egyáltalán nem volt és nem is vágytam rá. Most viszont örülök, hogy van egy ideje.
2014. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
47 éves vagyok és sosem volt barátnőm,és nincsenek korlátok
2014. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19 éve. 19 éves vagyok. Még bírom, meglátjuk meddig.
2014. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23. és épp most gondolkodok, hogy beszedek egy marék nyugtatót, meg ráiszok egy kis házit. ezt már nem lehet kibírni.meg amúgy is, a gyengének vesznie kell, szal tök 8
2014. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Barátom 25 éves koráig tudott várni az elsővel, velem. Lett volna lehetősége nőt szerezni, de mégis kivárt. Számomra különlegesen jó érzés hogy nálam tette le a voksát, és azóta is igyekszem neki mindent megadni, szeretni.
2014. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

jaj ne depizetek már, nem csak a szexből áll a világ. Nem hiszem el... jó mondjuk itt úgyis valszeg csak irkálnak aztán a való élet tök más.


Igazából én is írtam hasonlókat 14 évesen, azt mégis itt vagyok.

2014. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76 évig
2014. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

23 vagyok,de nagyon rosszul bírom azt meg kell hagyni.Még sosem volt barátnőm,nem is tudom lesz-e valaha...

Szóval 23 éve bírom,aztán meglátjuk.

23/F

2014. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22 ève mivel 22 ève vagyok. Èn is megakarok halni mert nem volt kapcsolatom meg ès tetszik egy làny szerintem ő a lelkitarsam mindenben megegyezünk mèg ajandèkot is küldtem neki interneten beszélgetünk meg ismerkedtem meg vele. Ès nagyon jókat beszélgetünk minden 2 naponta már vagy 10 hónapja de van valakije én pedig mär nem bírom ki hogy ne m találkozunk ès nem ölelhetem àt.
2014. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A férjemnek 17.5-18 ig volt olyan kapcsolata ahol volt azex.. Aztán már én következtem 22 éves korában..

Ő nem szeretett sosem csak úgy belemenni ilyesmibe..



Nelem 1 év volt az első (18) utan a leghosszabb idő amíg nem volt senkim

2014. aug. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!