Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha parázok?

Figyelt kérdés
Pár óra múlva barátnőmmel megyek el külföldre nyaralni és már most félek, hogy mi lesz velünk 2 hét alatt. Szinte egymásra leszünk utalva és eddig maximum 4 napot töltöttünk együtt. Én mellette munkát is fogok vállalni, de nem túl komolyat és mivel barátnőm szeret délig aludni, mire felébred, már szinte vele is vagyok. Eddig nem volt ilyen, csak most tudatosult bennem. Egyébként nagyon szeretjük egymást és biztos jó lesz, csak megijesztett a gondolata.

2014. aug. 2. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
irigyellek hogy ilyen problémád van
2014. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Don't fos!
2014. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Azért 2 hét még nem a világ :D Amúgy meg jó lesz tesztnek. Kicsit olyan lesz mint ha már össze költöztetek volna. Ha valami gond van akkor ott már látszódni fognak az előjelek :D
2014. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen. Hát figy kérdező, ez így van, ez a felelősség, nyomás stb., hogy nem mások csinálják xy dolgot helyetted hanem te magad, magadra vagy utalva.


Dee azért nem olyan vészes ez. Meg nem minden ember ellened van aki nem te vagy. Biztos jól meglesztek majd. Amúgy meg nem kell megijedni ha nem lesz tökéletes.


Én voltam kint Angliában dolgozni, testvéremmel. Hát elég bénára sikerült. Lehúzós meló volt, úgyhogy otthagytuk és haza jöttünk. Olyan 1,5 hónapot voltunk kint. De igazából amikor nem dolgoztam, egész jó volt. Fel készültünk persze, szóval volt tartalék money. Azt volt távolsági busz mert menni kellet egyik városból a másikba.


Az is tök hangulatos volt, szóval bár nem lettem gazdag vagy bármi, de poén volt így visszagondolva. Jó kis városnézés volt.

2014. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3:

Köszi, hogy egy kicsit megnyugtattál. És sajnálom, hogy lepontoztak (azért adtam egy zöldet).

2014. aug. 2. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!