Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan léphetnék tul az exemen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetnék tul az exemen?

Figyelt kérdés
rájöttem hogy ö egy gonosz ember ,nem tisztel semmit és senkit undorodok töle mégis teszik nekem kikellene ábrándulnom belöl szerintetek? lány vagyok

2014. aug. 3. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre szerintem nincs normális válasz.Én is ezt tettem fel pár perccel ezelőtt.Csak én 17/F vagyok,és fél éve szakítottunk a barátnőmmel és a mai napig nem tudom elfelejteni szinte állandóan csak rá gondolok nagyon szar csak annyit tudok mondani hogy kitartás.
2014. aug. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen mi 1 éve szakitottunk uj párja van de az ujpárját csalta velem most meg igy szereti ugy szereti hát hányok töle komolyan
2014. aug. 3. 00:51
 3/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

amúgy szerintem beszélj vele, minél kultúráltabban zárod le, annál könnyebb.

2014. aug. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát igen el is hiszem hogy hánysz tőle.Az hogy beszélj vele nem tudom jó ötlet-e.Én próbáltam dumálni az exemmel de csak még rosszabb lett és még jobban összevesztünk és még jobban föl idegesített.Ezekben az időkben bulizásokkal lehet a leginkább feledni a bánatot de a lényeg hogy mindig csinálni kell valamit..
2014. aug. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem vagyunk beszélö viszonyban 17 éves leszek pár honapon belül és sajnos az összefutások elkerulhetetlenek
2014. aug. 3. 01:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp próbáld meg levegőnek nézni..Osztálytársad?
2014. aug. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem csak a munkahelyén futnánk össze
2014. aug. 3. 01:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát az szar.Sokszor megfordulsz a munkahelyén?
2014. aug. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát hetente,2 hetente sajnos
2014. aug. 3. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!