Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjam ki a dühömet? Vagy épp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam ki a dühömet? Vagy épp ellenkezőleg, maradjak nyugodt mint akinek nem fáj semmi?

Figyelt kérdés

3 évig voltam együtt egy olyan emberrel akit nem ismertem. Nem éltünk együtt, távkapcsolat, bizonyos időszakokban több napot, hetet együtt töltöttünk. Ő vette el a szüzességem, sok szép élményünk volt együtt. Ha probléma merült fel, folyton sírt rítt, rosszul lett, elájult, nem evett napokig, öngyilkossággal fenyegetőzött, mit tudtam tenni megbocsájtottam neki, mert szerettem és úgy éreztem ő is engem. Folyamatosan hajtottam neki, hogy menjünk pszichológushoz, a válasza az volt, hogy ő nem bolond. Mivel hivatásos énekes, hozzátartozott/tartozik az életmódjához a heti 3-4x-i vedelés, az állandó bulizás, amit nem néztem jó szemmel, ezért én is gyakrabban jártam bulizni a barátnőimmel. A bulijaimat hisztirohamok követték, örökös féltékenykedés. Két hónapig vele laktam (nem tartott el) és hát nem volt könnyű. Mindent megkritizált, kényszeres rendmániájával az idegeimre ment, de tűrtem és próbáltam alkalmazkodni. A szex jó volt, bár orgazmusom ritkán volt, ennek ellenére jónak tartottam. Aztán egy újabb hisztirohamnál amikor lek.rvázott és elhordott mindenféle mocsoknak akkor megfogadtam, hogy ez volt az utolsó véget vetek ennek. Ezúttal tényleg határozott voltam, az örökös önsajnáltatása sem hatott meg. És ekkor történt, hogy beléptem az internetes fiókjába (igen, nem hagyományos módon) és onnan kiderült, hogy megjátszás volt az összes rosszulléte és ezúttal azt akarta előadni, hogy kórházba került. Emellett az egyik exével tárgyaltak ki, hogy mennyire egy idegbeteg p.csa vagyok a másikkal meg épp randiztak, amikor olvasgattam.

Tudom, ahogy leírtam, semmi jó nem volt ebben a kapcsolatban számomra, de valamiért mégis szerettem plusz az érzelmi zsarolása.

Nagyon elkeseredett vagyok, ami nem is jó szó. Dühös, csalódott stb.

Jövőhéten találkozunk, a cuccaink kerülnek vissza egymáshoz és nem tudom hogyan kellene viselkednem.


2014. aug. 3. 00:46
 1/8 A kérdező kommentje:
A lényeg lemaradt. A kis olvasgatásom miatt, ahelyett hogy bocsánatot kért volna, azzal fenyegetőzik, hogy feljelent. Tudom, hibát követtem el ezzel, de ha nem derül ki akkor talán még ma is vele vagyok.
2014. aug. 3. 00:48
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Feljelent.. ugyan már, egy senkiházi az ilyen ember... én kiszórnám a cuccait kb a ház elé... hosszú távon megemészt a dolog ha valahogy nem adod ki a dühöd, szerintem.
2014. aug. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Küldje el a cuccaidat postán, utánvétellel. Inkább fizesd ki a postaköltséget...

Menj el futni, sétálni, esetleg valami fittnessterembe,

ahogy levezetheted az ideget (vagy vegyél egy bokszzsákot)

2014. aug. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy szót sem szólnék a helyedben, de szó szerint, egy büdös mukkot sem, csak elé raknám a cuccait, fognám a magamét és viszhall. Az fogja a legjobban idegesíteni, ha levegőnek nézed. A düh és csalódás jó dolog, hidd el, pallérozza a jellemed, és legközelebb nem fogsz ennyi marhaságot eltűrni. Vedd úgy, mint egy jó tapasztalatot, és ne nézz vissza. Ilyen idiótákkal felesleges pazarolni a drága idődet.
2014. aug. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb lenne, ha csak normálisan elválnátok. Biztos mérges lennék, de lehet, hogy csak az én természetem, de én kerülöm a konfliktust.
2014. aug. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Ritkán sajnálok meg embert, de komolyan sajnállak. Ez egy gerinctelen patkány, nem férfi. Nem érdemel meg téged. Nehogy félj tőle. Simán dobáld ki a cuccait, és többé ne is lásson. Ha pedig nem áll le, kérj meg 2-3 keménykötésű férfi ismerősödet, h bírják jobb belátásra.
2014. aug. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem félek attól, hogy feljelent. Ha a lelkiismerete engedi tegye meg nyugodtan. Csak az, hogy ezt így volt képe kijelenteni még inkább szíven ütött.
2014. aug. 3. 01:09
 8/8 anonim ***** válasza:
add ki a dühödet ahogyan jön!
2014. aug. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!