Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szívtelen dög vagyok. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szívtelen dög vagyok. Mi a fenét gondol rólam ezután? Hívjam? Írjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki már elég régóta jóban van velem és nincs vele semmi baj, mert nagyon helyes és bármelyik lányt megkaphatná, de én kellek/kellettem neki, ezt elmondta. Én nem tudtam mit reagálni, mert barátom van/volt és szerettem őt, vagyis az elején még igen... De ma kiderült, hogy 5 hete megcsal a legjobb barátnőmmel, mert ő lefeküdt vele, én pedig nem (ő lett volna az első, de nem akartam egyáltalán). Hazajöttem sírva és látta a fiú, hogy valami történt, írt. Elmondtam neki, kérdezte, mivel tudna megvigasztalni. Viccből írtam, hogy egy üveg mogyoróvaj, mekis kaja és Oreo keksz csodákra képes. És idejött ezekkel, most ment el, mert mondta, hogy hajnalban/reggel indul a gépe, mert utazik az apukájához, aki külföldi és ő arra a bulira is csak köszönni ugrott be, ahol látott, amúgy ment volna haza.

És most, hogy elment, jutott eszembe, hogy ő idejött csak úgy, miközben a többi barátnőm meg sem kérdezte, hogy oké-e minden (többen tudták is...) és úgy érzem, hogy az összesben csalódtam. Szóval ő idejött, én meg csak sírtam neki, hogy mekkora szemét a volt barátom és stb. Közben meg szeret... De nem is a barátom miatt voltam ennyire ki, mert amúgy sem volt már túl jó a kapcsolatunk, hanem ezen az egészen, kicsit sok volt.

Most elutazik és csak szeptemberben jön haza.

Írjak neki? De mégis mit?


2014. aug. 3. 03:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért mi írjuk meg helyetted?
2014. aug. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak az igazat, másképp nem jutsz semmire.
2014. aug. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, hogy ha visszajön, cserébe lesz opod majd, köszönöd neki, hogy segített.
2014. aug. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tanácsot kértem, nem azt, hogy helyettem írjátok meg.
2014. aug. 3. 03:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy köszönöd a vígasztalást, csak sajnálod, hogy ilyen állapotban látott, és hogy már semmit se érzel a volt barátod iránt.
2014. aug. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most ment el? Jó sokáig nálad volt, mert már két napja is olvastam itt ugyanezt a sztorit.
2014. aug. 3. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mond meg neki h nagyon koszonod h igy atjott es athozta amiket irtal neked ez rengtget jelentett mert ott volt veled nem hagyott cserben es sokat jelent neked a srac
2014. aug. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok.. Lehet nem a kérdésre válaszolók.. bocsi kérdező.. Szóval én is csak annyit mondok. 7 MILLIÁRDAN élünk 7-en lassan 8 MIlliárdan leszünk és pár évtizeden belül elérjük a 10 milliárd fős emberi társadalomban. MIvel sokan élünk lehet válogatni, lehet válogatni ezért lesz mindenki hűtlen, ezért csalja meg a másikat mert kell a változatosság, ha csak sze@miatt van együtt veled, és nem SZERETETBŐL akkor nagyprobléma. Általában azok párok vannak jól együtt, AKIK nem csak sze# miatt hanem SZERETETBŐL vannak együtt.. A letöbb fiú,, csak sze# miatt van együtt a lánnyal,, én nem ilyen vagyok,, típusú vagyok,, meg az emberi illetve megfigyelőképességem átlagon felüli,, a legtöbb fiú csak a dugás miatt van együtt egy lánnyal, aki szeretetből serenek egy lánnyal lenni az visszahuzodóbb típusúú általában csendes,, (ilyen vagyok én is) ha ilyen típusú fiút választanál nem csalna meg.. szerintem 21/f
2014. aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hitegetted, nem használtad ki. Miért hiszed, hogy csak azért, mert rendes volt veled, erkölcsi kötelességed beleszeretni? Sokan szeretnek viszonzatlanul, és túlélik.
2014. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!