Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a lányról aki azután is megbocsájtott a barátjának aki ott akarta hagyni egy éjszakésás kalandért?

Figyelt kérdés
Ti mit tettetek volna?
2014. aug. 3. 03:29
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnálnám
2014. aug. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vele nem jönnék össze:D
2014. aug. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hülye
2014. aug. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Az évek folyamán rájöttem, az egyéjszakás kalandok a kapcsolatok nagy részében túl vannak reagálva. Ha csak szexről szól, miért ne?
2014. aug. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ti mit tettetek volna?"


Ha engem egy férfi valaha el akart volna hagyni bármilyen okból, akkor a méltóságomat megőrizve tudomásul vettem volna a döntését, vettem volna tőle egy érzékeny búcsút, és igyekeztem volna feldolgoznik és lezárni magamban a dolgot.


Megőrizném az emlékezetemben a szép és jó dolgokat, amiket vele élhettem meg, hálás lennék mindazért, amit neki köszönhetek, és élném tovább az életemet.


De ne érts félre, ezt nem azért írtam le, mert úgy gondolnám, hogy te nem a helyes döntést hoztad meg adott helyzetben.


Azt, hogy neked, a te szempontodból mi a legjobb döntés, azt csak te magad tudhatod, vagy inkább talán érezheted.

2014. aug. 3. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Élném tovább az életemet NÉLKÜLE! Rengeteg pasi van rajta kívül, találsz olyat is, aki csak Téged akar és nem hagy faképnél egy kósza numeráért! Fel a fejjel! :-)
2014. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!