Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van az összes pasiból....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van az összes pasiból. A társkeresőkön való pasiktól meg egyenesen rosszul. De hol ismerkedjek akkor ha zárkózott vagyok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 10:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Miért van eleged?
2014. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
48%
Betti,megint idegösszeomlás kaptál? Orvos, hozza a nyugtatót.
2014. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Trilax válasza:
Mitől van eleged ? Hány éves vagy ? Járj el valami visszafogott bárba.
2014. aug. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Ha eleged van belőlük, akkor ne keresd a társaságukat.
2014. aug. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Társkeresőn sok a bot/robot.. de mi a gond ?
2014. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy sok a paraszt, buta ember a társkeresőkön, de nem minden ember olyan. Nem érzem magam egy kultúrálatlan bunkónak, pedig ott ismerkedem én is. Meggyőződésem, ha kitartó vagy te is megtalálod a párod. :)
2014. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
71%
Én normális nőt nem találok,mostanában csak a pénz számít az össze nyomorultnál... Persze van kivétel,de ő vagy messze van,vagy egyszerűen jön a kifogásokkal,eltűnt az őszinteség...
2014. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Sajnos egyet kell értenem az utolsó hozzászólóval. Nagyon kevés az őszinte ember.
2014. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
csak, hogy klasszikust idézzek: "akkor ba*ssz egyedül!"
2014. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Ja a társkereső nagyon gáz(amúgy énis fent vagyok háthabejön:D), de mint vmi piac, ahol mindenki csak nézegeti az almákat és a legszebbet akarja hazavinni.

na meg nincs meg benne az mikor teljesen véletlen szóba elegyedsz egy lánnyal, megfog benne valami, elvarázsol és kiderül h foglalt! :D

2014. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!