Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luki1111 kérdése:

Milyen az álompasitok?

Figyelt kérdés
nektek?
2014. aug. 3. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem te vagy az.
2014. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

külső:

Legyen nálam magasabb, barna szem, barna haj,ne legyen gyenge.

belső:

kedves, humoros, megértő, türelmes, őszinte

2014. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ő kijöjjön velem és én kijöjjek vele, azt hogy hogy néz ki nem is érdekes, csak jól müködjön a kapcsolatunk. Megbizzunk egymásba ugy éljünk együtt, hogy engedjük a másikat is élni, ne telepedjen rám, ne akarja megmondani mit csináljak,és ne legyen féltékeny.
2014. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A barátom:)
2014. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nincs álmom, de a kérdésedről ez jutott eszembe:


Több férfi ül a klub öltözőjében, edzés után. Hirtelen egy mobil telefon csengője szólal meg az egyik padon. Egy férfi felveszi, majd beköszön:

-Halló!

-Kedvesem, én vagyok. – szólal meg egy női hang.

-Óh, édesem!

-A klubban vagy?

-Igen.

-Kitűnő! Csak két utcányira vagyok tőled! Most láttam egy gyönyörű perzsa bundát. Csodálatos! Megvehetem?

-Mennyibe kerül?

-Csak 1.500 dollár.

-Hát, jól van, vedd meg, ha annyira megtetszett.

-Óh, szivikém, az előbb megálltam a Mercédes autóüzlet előtt, és megnéztem a 2001-es modeleket. Az egyik bizony nagyon megtetszett. Beszéltem az eladóval, aki igen jó árajánlatot adott, és tudod, már ki kéne cserélni azt a BMW-t, amit tavaly vettünk.

-Mennyiért adja?

-Csak 60.000 dollárért!

-Rendben van. De ezért az árért minden extrát is akarok bele!

-Óh, de mielőtt szétvágnák a vonalat, még valami.

-Mi az?

-Lehet, hogy ez soknak tűnik, de átnéztem a bankszámláinkat, és… Ma reggel megálltam egy ingatlan eladó vállalat előtt. Az a ház eladó, ami tavaly annyira tetszett nekünk! Emlékszel? Uszodával, szép szikla-kerttel, egy holdnyi parkkal, mögötte az óceánparttal.

-Mennyit kérnek érte?

-Csak 450.000 dollárt! Nagyon jó ár, és tudom, van annyi pénzünk a bankban!

-Rendben van. Menj, és vedd meg! De először csak 420.000 dollárt kínálj érte!

-Jó, szívem. Köszi! Később majd találkozunk. Szeretlek, édesem!

-Én is szeretlek! Szia!

A férfi lecsukja a mobil telefon tetejét, majd felnyújtja a magasba, és megkérdezi a többiektől:

-Tudja valaki, kié ez a telefon?

2014. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Megpróbálom leírni:

Nagydarab, haja barnás szőkés, inteligens, kulturált, aranyos, édes a mosolya és gyönyörűen csillognak a szemei. :$

2014. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kolosszus22 ***** válasza:
Előző, talán láttál már valahol? :D
2014. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ő az én egyetlen Szerelmem, a végzetem!

Külsőre 190 magas, 100 kg, világos tüsi haj, kék szem.

Belsőre pedig ugyanolyan elbűvölő, mint külsőre.

Kedves, megértő, vicces, toleráns, és szeret, amit látok és érzek is, mert én is szeretem Őt! :)

2014. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Álompasi álomországban? Tipikus tinihülyeség. :D Nekem ízig vérig férfi kell, akivel együtt tudok élni, aki jó szerető, és jó apja lesz a gyerekünknek. Nem álmodozom, a nőnek is tenni kell a kapcsolatért. És ki nem szarja le milyen színű a szeme???? :D
2014. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, én leírhatom neked, hogy az én álomlovagom magas, vékony, hosszú barna haja van, zöld szeme, komoly, őszinte, intelligens, megbízható, kissé művészlélek és nagyjából egyezik az ízlésünk (vámpírirodalom -nemtwilight, fantasy, horror, thriller, anime, manga, rock, industrial) stb. de nem hiszem, hogy ki vagy segítve vele, mert 2-3 ilyet kikosaraztam már egy alacsony, rövid fekete hajú, fekete szemű vérpopper bohócért, akivel néhány éve csúnyán egymásba szerettünk.
2014. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!