Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mit jelent? Részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent? Részletek lent.

Figyelt kérdés

NAGYON SZÉPEN KÉREM, HOGY AKI NEM TUD NORMÁLISAN VÁLASZOLNI, TARTSA MAGÁBAN A VÉLEMÉNYÉT! ŐSZINTE NEGATÍV KRITIKA JÖHET, DE CSAK KULTURÁLT FORMÁBAN!


Lassan három hónapja, hogy szakítottunk a volt barátnőmmel. Én nagyon vissza akartam szerezni próbálkoztam mindennel úgy másfél hónapig, aztán hagytam. A tegnapi napig utoljára július elején kommunikáltunk nagyon minimálisat. Azóta beálltak a frontok, én is kezdtem jobban lenni, mással foglalkozni, de közben nem tudtam teljesen kiverni a fejemből, sokat gondoltam rá és július végén pár napon belül többször is találkoztunk az utcán. Előjöttek a régi emlékek és a harci szellem. Egy hétig küszködtem és ráírtam, hogy azért ennyire nem lehet rossz a viszonyunk, hogy nem tudunk két értelmes szót váltani az ilyen találkozások alkalmával. Aznap este megint összetalálkoztunk, de nem volt egyedül. Egy sráccal sétálgatott. Az én megítélésem szerint - ami nyilván elfogult - első-második randi lehetett a feszengősségből kiindulva. De ez igazából lényegtelen. A lényeg, hogy másnap reggel rám írt, hogy mi a helyzet velem, hogy alakultak a dolgaim. És azóta valamilyen szinten beszélgetünk, általános dolgokról csak, kivel mi van. stb. Mondjuk legfőképpen én kérdezem és erre mindig válaszol is normális formában.


Hogyan értelmezzem? Sajnálat, újbóli érzelmek.....?


2014. aug. 3. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak beszelgetni akar, ne eld bele magad.. Lehet sajnal.
2014. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
újbóli érzelmek? nem hiszem. szerintem egyszerűen csak még mindig fontos vagy neki valamilyen szinten, és érdekli, mi van veled. ne láss bele többet a dologba, mert nagyot csalódhatsz. (ettől még persze ennek az ellenkezője is igaz lehet, és elképzelhető, hogy újból beléd fog szeretni, de ne számíts erre. szerintem.)
2014. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy amikor már letettem a kapcsolat "visszacsinálásáról", akkor is még beszélgetni akartam vele, hogy ne tűnjön el teljesen az életemből. Ezt is elutasította. Mi változott most?
2014. aug. 3. 11:29
 4/7 A kérdező kommentje:
És azóta is - szombat reggel óta - folyamatosak az üzenetváltások. Elég megfontolt, de folyamatos.
2014. aug. 5. 08:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne reménykedj! Ő már továbblépett, csak még kötődhet egy kicsit hozzád. Na igen, meg sajnálhat is.


Fogadd el, hogy vége van, annál könnyebben tudsz nyitni más lányok felé.

2014. aug. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is nyitottam más lány felé, addig a pár hétig nem is gondoltam rá, de azt a lányt le kellett koptatnom. Utána jött ő megint elő.
2014. aug. 5. 17:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha kötődik, akkor eddig nem akart egyáltalán semmilyen formában kommunikálni?
2014. aug. 5. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!