Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez így velem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így velem és mikor múlik már el?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 évig együtt laktam az exbarátnőmmel,csalódtam benne facebookon összevesztünk nem is volt vészes az összeveszés de szakított velem és rá 3 hétre összejött egy idegen fiúval a szívem repedt ketté,megszakadt köztünk a kapcsolat facebookon nem is beszélünk már 3 hete kb egyáltalán pedig a tenyeremen hordoztam mindent megadtam neki sosem bántottam nagyon szeretem most is DE nappal annyira nem is rossz nélküle el tudom viselni hogy nincs velem stb de reggelente mikor felkelek rögtön rá gondolok és olyan szinten rossz és hiányzik hogy a sírógörcs van rajtam úgy érzem hogy meg akarok halni komolyan de mikor megint eljön a délelőtt akkor sokkal könnyebb szinte nem is gondolok rá,ha gondolok is rá nem jönnek rám olyan érzések hogy hiányzik stb csak a reggel az a gyilkos akkor komolyan bárcsak meghalnék érzések jönnek rám és alig tudom elviselni ha nem beszélnék vele valakivel róla akkor bekattannék reggel,de ismétlem csak reggel... Én 25 ő 22 éves...Miért ilyen a szervezetem hogy reggel összeroskadok érzelmileg?Mikor múlik már el mert már nem bírom tovább hogy reggelente így ébredek fel
2014. aug. 3. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Haver! Hasonlóan jártam. Azért van ez, mert nagyon szeretted, mint ahogy én is a volt barátnőmet. Nekem fél évbe telt még túl lettem rajta. De már nálunk eljegyzés volt tervben, már vele képzeltem el mindent. Ha 3 hét alatt lett neki más, akkor sajnos már korábban is "kavartak"
2014. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor egy cipőben járunk és igen igazad van biztos hogy kavartak a hátam mögött,annyira de annyira hatalmasat csalódtam benne hogy nem tudom hogy ki fogom-e heverni..
2014. aug. 3. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!