Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki a volt barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki a volt barátnőjével is találkozgat és tőlem is akar valamit, de nekem már elegem van belőle. Szerintetek jó, ha ezt megírom neki?

Figyelt kérdés

Én nem bántottalak veled ellentétben.

Nekem szidod a volt barátnődet utána meg össze jössz vele?

Ha ilyen vagy jó tudni. Én veled akartam lenni,de nem ezzel aki most vagy. Már nem kellesz..Tudnék még sok mindent írni,de nincs értelme..és itt nem tudnám elmondani. Én nem haragszok csak .. ne keress többet. Nekem ebből elég volt. Már leszeretném zárni ezt az egészet. De szerintem megérted te is. Szóval én végeztem..azt csinálsz amit szeretnél. Legyél vele boldog. :)

Engem pedig felejts el. Végleg.


2014. aug. 3. 13:06
 1/2 anonim válasza:

Ne ezt írd.

Inkább valami olyasmit hogy amíg nem dönti el hogy ő vagy te kellesz neki addig ne keressen.

2014. aug. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem egy kicsit legyél tapintatosabb.

Pl. ne azt mond hogy ,,már nem kellesz,felejts el stb."

2014. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!