Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Ők hogy lesznek így?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka egy buliba csókolóztunk. Nekem ez volt az első csók. Van barátnője de a barátnőjével nem valami jó a kapcsolatuk. A buliba 5x csókolóztunk. Aztán elmentünk a barátnőimmel meg vele sétálni. A barátnőim elmentek enni. Mi kettesbe maradtunk. Az ölébe ültem és úgy csókolóztunk. És mondta hogy mit szolnék hozzá ha azt mondaná ennyi volt?. Haza kisért a kapuba is csókolóztunk végig mondta hogy hogy csináljam, rávezetett. Nagyon aranyos volt és azt hiszem tetszik. Mit tegyek? Elmondjam neki vagy ne? Egyébként ő (fiú) 21 én 15.

2014. aug. 3. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
ők élnek boldogan, lehet téged megdug és mész a levesbe
2014. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit mondj el és kinek?


Ne avatkozz bele a kapcsolatába, 21 évesen tök gáz, ha 15 éves lányokkal szórakozik buliba.Legyen már eszed :D

2014. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ebbe az a gáz hogy az edzőm. És hogy szakítani fog a barátnőjével.
2014. aug. 3. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem fog szakítani, legalább is nem miattad.

Egyébként morálisan nagyon elitélendő, hogy egy edző ilyet enged meg magának a tanítványával szemben. Szerintem el kell az ilyet távolítani!

2014. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy fog szakítani a barátnőjével. Egy 21 éves nem fog összejönni egy 15 évessel,max 1-2 dugásra. Ha mégis, akkor elég gáz 21 évesen, hogy leáll egy 15 évessel :DDDD
2014. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!